איך משקיעים בדיור סוציאלי

השקעה בדיור סוציאלי מהווה הזדמנות מצוינת לשדרג את תיק ההשקעות ואף ליצור יכולת אמיתית להשפיע על חייהם של מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם. איך משקיעים ומה חשוב לדעת רגע לפני? להלן הפרטים.

השקעה בדיור סוציאלי: פוטנציאל אדיר בעבור תיק ההשקעות שלכם

כבעלי כספים נזילים המחפשים אפשרויות השקעה חדשות, אין ספק כי התחום של דיור סוציאלי מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם. הסיבה? ובכן, בשנים האחרונות נרשמת עלייה מתמדת במספר המשפחות כמו גם בני הגיל השלישי שזקוקים לדיור ציבורי, מאחר וידם אינם משגת. זה לא סוד שיוקר המחייה כאן במדינת ישראל בדומה לאנגליה עולה בהתמדה, ובהתאם לכך היכולת של קשישים שמקבלים קצבת זקנה זעומה כמו גם מבוגרים שזכאים לקצבת נכות כללית לחיות בתנאי מגורים ראויים נמוכה יותר מאי פעם. למעשה, הדיור הציבורי הוקם מתוך מטרה לתת מענה לאותן אוכלוסיות, אולם מאחר וקיים מחסור בדירות רבים נותרים מאחור וממתינים לעיתים שנים עד לקבלת סבסוד לטובת רכישת דירה או לקבל דמי שכירות מסובסדים. בדיוק כאן נכנסת הזדמנות ההשקעה האלטרנטיבית שלכם מעבר לים, וזאת בשל אפשרות ממשית לקבל דריסת רגל בדמות נדל”ן בחו”ל, ובהתאם לכך לגוון את תיק ההשקעות כמו גם לקבל תשואה פסיבית, כפי שנסביר כעת.

מדוע להשקיע בדיור סוציאלי דווקא עכשיו?

בשנה החולפת גברו הקולות באנגליה לגבי הקמה של דיור ציבורי בעבור בני הגיל השלישי שמספרם מגיע היום באנגליה למיליונים, ונמצא במגמת צמיחה מתמדת. הביקוש בעבור דיור סוציאלי ספציפית באנגליה ישבור שיאי ביקוש, וכמו שכל משקיע כשיר יודע – כאשר הביקוש עולה על ההיצע, מי שמרוויח מכך הם המשקיעים שנותנים את המענה. מאחר ונדרשת היערכות מוקדמת לאור הביקוש, ניתנת הזדמנות בעבור משקיעים זרים להיכנס ולהשקיע במיזמים של דיור סוציאלי בכל רחבי אנגליה. היתרונות של השקעה בדיור סוציאלי דווקא עכשיו הם רבים. ראשית כל, מדובר בהיקף תשואה פוטנציאלי של 10% כל שנה, וכאשר מסתכלים לטווח הרחוק – מדובר בסכומים לא מבוטלים שנכנסים ישירות לחשבון הבנק שלכם באופן פסיבי. זאת ועוד, מאחר והביקוש עולה המדיניות באנגליה מאפשרת בחלק מהאזורים למשקיעים זרים להימנע מתשלום מס בעבור רכישה של נכס נדל”ן. יתרון נוסף הוא אחריות מלאה מצד מנהלי הנכסים, ועל כן ההתעסקות שלכם בתחזוקה השוטפת של הנכס היא אפסית. מאחר ואחרי הכול מדובר בתחום הנדל”ן, ישנן ערבויות מצד היזמים כמו גם חברות הניהול ועל כן השקעה אלטרנטיבית בנדל”ן בחו”ל דרך אפיק דיור סוציאלי היא הזדמנות השקעה מצוינת כמו גם בעלת פוטנציאל ממשי לשנות את חייהם של מיליונים ברחבי העולם, ואולי בקרוב גם כאן בישראל.

איך מבצעים השקעה מהסוג הזה?

אם יש ברשותכם כספים נזילים, זה הזמן ליצור קשר עם קרן נדל”ן אלטרנטיבית אשר מתמחה בתחום של דיור סוציאלי. מדוע להצטרף לקרן נדל”ן? ובכן, בדרך כלל פוטנציאל התשואה אותה תוכלו לקבל דרך הקרן גבוהה מאשר ביצוע השקעה פרטית, ומעבר לכך תוכלו לקבל רשת ביטחון הכוללת בין השאר ערבות אישית, חלוקת דיבידנדים וכמובן בעלות על נכס הנדל”ן.

על כן, האפשרות של השקעה בדיור סוציאלי קיימת בעבור משקיעים כשרים שלהם כספים נזילים ומוכנים לעבור לדור הבא של עולם ההשקעות – השקעות אלטרנטיביות בנכסי נדל”ן מעבר לים.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

השקעות אלטרנטיביות בביוטכנולוגיה
השקעות אלטרנטיביות בביוטכנולוגיה – מדע, בריאות והזדמנות כלכלית אדירה!
ניהול השקעות
חמש עצות אלטרנטיביות לניהול השקעות חכם ויעיל יותר
סקירת שווקים אלטרנטיבית 18.4.21
השבוע שהיה: סקירת שוק אלטרנטיבית
אפל
ממציאים את הגלגל מחדש: הרכב החשמלי של אפל
לונדון עיר העסקים
בית המלכה ועיר עסקים: לונדון