ניתוח קטרקט

תוכן ממומן:

עומדים לעבור בקרוב ניתוח קטרקט? אחד מהדברים שהכי יעסיקו אתכם זוהי תקופת ההחלמה הצפויה. כאשר השאיפה של כל אחד מאיתנו תהיה לחזור לשגרה במהירות האפשרית. הניתוח הזה הוא ניתוח שמיועד על מנת להחליף את עדשת העין בעדשה סינתטית. הוא פופולרי מאוד בקרב בני 60 ומעלה, אך ניתן לבצע אותו גם בגיל מוקדם יותר. אומנם הניתוח עצמו אורך כ-10 דקות, אך תקופת ההחלמה יכולה להיות מאתגרת. לשמחתכם יש לנו כמה טיפים חשובים שיכולים לזרז את ההחלמה מהניתוח.

לא עולים על ההגה לאחר הניתוח

יש כאלה שעבורם זה נשמע הגיוני לגמרי, ואחרים שמרימים גבה מיד. אך אינכם יכולים לעלות על ההגה לאחר ביצוע הניתוח הזה. תזכרו כי הניתוח מתבצע בעיניים, ולכן הראייה לא תהיה במיטבה. אסור לכם לקחת סיכונים, ואסור לכם לאמץ את העיניים יתר על המידה. תאפשרו לעיניים שלכם לנוח, בטח כאשר מדובר על נהיגה. קחו אתכם מישהו שהוא יהיה אחראי לנסוע במקומכם. אתם תוכלו להיות מרוכזים במנוחה ולא בשום דבר אחר.

תבקשו לקבל הוראות החלמה מהצוות הרפואי

הצוות הרפואי אמור להיות הצוות שיספק לכם את כל האינפורמציה לפני ואחרי הניתוח. ניתוח קטרקט הוא לא ניתוח קל, אך אחוזי ההצלחה שלו מאוד גבוהים בהשוואה לניתוחים אחרים. את הוראות ההחלמה המסודרות תוכלו לקבל מהצוות הרפואי במקום שבו ביצעתם את הניתוח. אם תיישמו את הוראות ההחלמה השונות, אין סיבה שלא תרגישו בשיפור מהיר. גם אם לא קיבלתם הוראות מסודרות, תמיד תוכלו לבקש אותם אליכם.

תודיעו לבוס שאתם לא מגיעים

העבודה קוראת לכם? זה לא אמור להעסיק אתכם מיד לאחר ניתוח קטרקט. כל מי שחוזר לעבודה מיד, עשוי לפגוע בצורה משמעותית באחוזי ההצלחה של הניתוח. אנו מציעים לכם להודיע לבוס מראש כי אתם לא מתכננים להגיע כמה ימים. קחו לעצמכם את הימים הללו על מנת להיות עסוקים בהחלמה, ולא להיות עסוקים בעבודה. אין לכם ממה לדאוג, בטוח יש מי שיחליף אתכם בצורה טובה גם במקום העבודה.

לא נוגעים בעין לאחר הניתוח

כל עוד זה תלוי בכם, מוטב כי לא תיגעו בעין לאחר הניתוח. העין עצמה יכולה להיות מאוד רגישה, אך לכם אסור לגעת בה יתר על המידה. נגיעה בעין עלולה להביא איתה לזיהומים וכל מיני בעיות אחרות שעשויות לעכב את ההחלמה. גם בלילה תשתדלו להיות במצב שבו אתם לא מאפשרים לעצמכם לגעת בעין. אם נגעתם בעין בטעות, זה לא סוף העולם ואין מה להיכנס לפאניקה. אך לאחר ניתוח קטרקט צריך מאוד להיזהר מנגיעות מיותרות בעין.

בכל עניין אפשר לפנות לרופא

אתם לא רוצים להרגיש מציקים? אנו בהחלט יכולים להבין את נקודת המבט האישית שלכם. אך אל תשכחו כי הרופא המנתח הוא זה שצריך לדעת את כל הדברים שמעסיקים אתכם. יכול להיות כי ישנה בעיה שרק אתם יכולים לשים עליה את האצבע מבעוד מועד. לכן לאחר ניתוח קטרקט, ישנה המלצה להתייעץ עם הרופא בכל עניין. גם עניינים שנראים לכם כעניינים שוליים מוטב כי תעלו אותם בפני הרופא על מנת לקבל תשובות חד משמעיות.

NFT
נובי, הארנק הדיגיטלי של מטא וה – nft של ענקיות הדיגיטל
נדל"ן וירטואלי
העתיד הוא עכשיו: מחירי הנדל”ן הוירטואלי בעלייה חדה
שוורים ודובים
שוורים ודובים: תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר, משבר חוב בסין ומשבר אנרגיה חמור באירופה
אימון אישי לעסקים
אימון אישי לעסקים – איך הוא עשוי לתרום לעסק?
דיור מוגן באנגליה
השקעות דיור מוגן בבריטניה טרנד זמני או אפיק אטרקטיבי?