השקעה אלטרנטיבית

אסטרטגיית השקעה אלטרנטיבית: כך תוכלו לשלב את העולם האלטרנטיבי בתיק ההשקעות

שוק ההון חווה תנודות חזקות מאוד בשנה האחרונה, לא מעט בשל מגפת הקורונה אולם גם בעקבות החלטות כלכליות שגויות מצד חברות שנחשבו עד לאחרונה למניות בטוחות אולם ברגע האמת אכזבו את המשקיעים ואף גרמו לנזקים כבדים לתיק ההשקעות. למעשה, אם עד לפני מספר שנים אפשרויות לבנייה של אסטרטגית השקעה לטווח הרחוק היו מצומצמות למדי, כיום ניתן לומר כי אנו ניצבים בפתחו של עידן חדש אשר במסגרתו עולם שוק ההון משתנה – בזכות פתיחת השערים לעבר השקעות אלטרנטיביות. זה הזמן להסביר כי עד לפני מספר שנים, התחום האלטרנטיבי היה בגדר תחום בלתי מושג, כיום פני הדברים השתנו וזאת בשל הסרה של חסמים ואפשרות לבצע השקעה בנכסים שאינם בקורלציה עם שוק ההון בהון נמוך יחסית, כל זאת בליווי מצד קרנות מובילות המתמחות בתחום. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם כמשקיעים כשירים ובעלי כספים נזילים לשלב את התחום האלטרנטיבי בתיק ההשקעות, כחלק מהבנה כי שילוב של התחום האלטרנטיבי יכול להניב לא רק תשואות מעולות אלא גם להפחית את התנודתיות של תיק ההשקעות המסורתי.

כיצד בונים אסטרטגית השקעה נכונה?

על מנת לבנות אסטרטגיית השקעה נכונה צריך קודם כל לבחון היטב את הצרכים כמו גם לקחת בחשבון את הסיכונים הכרוכים בהשקעה אלטרנטיבית: ויתור על כספים נזילים, סיכון, מגבלות חוקיות וכן היבטי מיסוי. על כן, חשוב לשאול את עצמכם את השאלות הבאות: מהו טווח ההשקעה הרצוי? מהו הסכום אותו תרצו להשקיע? מהו ההרכב הרצוי מבחינתכם מבחינת רמת הסיכון במניות, אג”ח לעומת רכיבים אלטרנטיביים כמו למשל השקעה בתשתיות, חברות קנאביס ותחומים אלטרנטיביים נוספים אותם ניתן לשלב בתיק ההשקעות. בנייה של אסטרטגיית השקעה זו היא מורכבת למדי, ועל כן ליווי מקצועי הינו הכרחי לטובת קבלת החלטות.

השאלות הללו חשובות לטובת יצירת אסטרטגיה נכונה אותה ניתן לממש כבר עכשיו, באמצעות הצטרפות לקרן המתמחה בתחום אלטרנטיבי שאליו אתם מתחברים, לטובת יצירת תיק השקעות מנצח ומניב בהתאם לאופי שלכם כמשקיעים כשירים שמבינים כי בניית אסטרטגיה לטווח הרחוק באמצעות קרנות המתמחות בתחום מהווה את המפתח ליצירה של אסטרטגיה מנצחת, ומותאמת אישית.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

רולס רויס
הקורונה עושה טוב לרולס רויס: זינוק של 62% במכירות כלי רכב
השקעות אלטרנטיביות
כיצד ניתן לייצר תשואה חיובית בתיק הנכסים כאשר הבורסות יורדות?
נסיעות שיתופיות
הפתרון לפקקים: נסיעות שיתופיות?
הנדלן הלוגיסטי לוהט
הנדל”ן הלוגיסטי לוהט
השקעות אלטרנטיביות
מהפכת הטכנולוגיה של הדייגים