תיק ההשקעות

פנייה לשווקים בארה”ב, אירופה ואסיה מהווה דרך מצוינת לגיוון תיק ההשקעות שלכם. כיצד תוכלו לעשות זאת? להלן כל הפרטים.

השקעות מעבר לים: הזדמנות יוצאת דופן בעבור תיק ההשקעות שלכם

בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה מסקרנת בכל הקשור לתחום של השקעות אלטרנטיביות. למעשה, אם בעבר הלא רחוק התחום היה שמור אך ורק בעבור מוסדות, כיום ניתן לראות מגמה של משקיעים בעלי הון אשר מחליטים להרכיב תיק השקעות המשלב גם השקעות אלטרנטיביות, מעבר לים. השווקים באירופה, ארה”ב ואסיה (אליה נתייחס בהמשך) מושכים את תשומת הלב בשל התשואה אך גם בשל אפשרות הגיוון אותה ניתן לקבל בזכות השקעה בתחומי הנדל”ן, תשתיות, אשראי לא צרכני ועוד. אולם, לפני שנמשיך ונסביר על היתרון של השקעות מעבר לים חשוב להבין כי מדובר בתחום שמתאים למשקיעים בעלי מיומנות גבוהה כמו גם הבנה משפטית נרחבת, בשל הצורך להכיר את הנכסים ואת טיב התנאים המשפטיים והרגולטורים של כל מדינה. בשל כך, קבלת מידע מקצועי מצד קרן המתמחה בתחום הוא הכרח  – הן לטובת השקט הנפשי שלכם והן בשל ההבנה לגבי המורכבות של השקעה מעבר לים. על כן השקעה מסוג זה מחייבת מתן מענה וייעוץ צמוד מצד קרן המתמחה בתחום.

השווקים באסיה – תנופה אדירה והתעניינות גוברת מצד משקיעים

זה לא סוד שהשוק האסיאתי מהווה ללא ספק הזדמנות אדירה בעבור משקיעים, וזאת בשל שורה של הסכמים אסטרטגיים אשר הופכים את החברות האסיאתיות ובייחוד הסיניות לשחקניות מרכזיות בענף ההשקעות האלטרנטיביות. כך לדוגמה, ניתן לראות כיצד חברות ענק מסין הצליחו לחתום על הסכמים רחבי היקף עם ממשלת ישראל לגבי הקמה של תשתיות, בייחוד בתחום של הרכבת הקלה – פרויקט הדגל של משחרד התחבורה. מדובר רק בקצה הקרחון, וזאת בשל השפעה הולכת וגוברת של חברות אסיאתיות בתחום של השקעות אלטרנטיביות ברחבי העולם, ובפרט בישראל. בהתאם לכך, אתם כמשקיעים יכולים לקבל תועלת בדמות ערך מוסף של השקעה בחברות בינלאומיות, ובהתאם הגדלת היצע האפשרויות העומדות לפניכם, בהתאם לצרכים המשתנים ולאסטרטגיית ההשקעה.

ארה”ב ואירופה – שווקים ייחודים בנוף

זה לא סוד ששוק הנדל”ן בארה”ב נחשב מאז ומתמיד למבוקש, וזאת בשל חסמי כניסה נמוכים (השקעה בנדל”ן יכולה להתחיל ב 20,000 דולר בלבד) כמו גם האפשרות לקבל תשואה נאה לאורך זמן. אולם, לפני שאתם ממהרים להשקיע בתחום הנדל”ן, מומלץ לבחון גם את השווקים האירופאים. סקטור הבריאות הבריטי לדוגמה נחשב לאחד התחומים הצומחים בתחום של השקעות אלטרנטיביות, בשל הפוטנציאל הגלום בשוק שבו קצב גידול האוכלוסייה בבריטניה כמו גם ביבשת אירופה עולה,  ובהתאם לכך הדרישה למוסדות סיעודיים איכותיים.

היקף מימון אדיר

השווקים בארה”ב כמו גם בקנדה נחשבים לחזקים ויציבים, גם בתקופות של אי ודאות כמו תקופת הקורונה. הסיבה לכך היא היקף מימון אדיר הנאמד במיליארדי דולרים מדי שנה, וכתוצאה מכך אותן חברות וקרונות יכולות להשקיע בפרויקטים עם רמת נגישות גבוהה ביותר כמו גם יכולת מיקוח משופרת.  מאחר וההיצע רק מתרחב, אין עוררין על כך כי בנייה של תיק השקעות המושקע בחלקו בחו”ל מהווה השפעה דרמטית ורבת עוצמה לניהול השקעות מתוחכם. מאחר וחסמי הכניסה לאותן השקעות כמו לדוגמה הלוואות חוץ בנקאיות בארה”ב זוכות לתהודה רחבה בקרב משקיעים, התעניינות זו מובילה למגמה מחודשת אותה בהחלט מומלץ לקחת בחשבון כאשר מחליטים לבנות תיק השקעות המורכב בחלקו מהשקעה פרטית שאיננה נסחרת בבורסה המוסדית.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר. 

נכסים וירטואלים
מי המדינה הראשונה שפותחת נציגות דיפלומטית במטאוורס?
מוניות אוטונומיות
היסטוריה: חברה למוניות אוטונומיות מקבלת רישיון בסין
השקעה אלטרנטיבית
השקעות אלטרנטיביות כריצת מרתון
סוס טרויאני
סוס טרויאני: המיתולוגיה היוונית פוגשת את מלחמת הסחר?
ראלף לורן
החלום האמריקאי: האם ראלף לורן ממשיך לרכב על הסוס?