סנופ דוג

אמן ואיש עסקים

סנופ דוג הוא ראפר, כותב שירים, שחקן, מפיק, איש תקשורת ובעיקר איש עסקים. הקריירה המוסיקלית שלו נסקה בתחילת שנות ה-90 יחד ים ד”ר דרה, אז מכר סנופ דוג 23 מיליון אלבומים בארה”ב ועוד 35 מיליון אלבומים ברחבי העולם. עושה רושם שהראפר מקליפורניה לעולם לא מזדקן, ומלבד ההצלחה המוסיקלית שלו, בשנים האחרונות זוכה הראפר מקליפורניה לפריחה עסקית משמעותית, הונו מוערך בכ-150 מיליון דולר, אך עסקה משמעותית ב-2015 בתחום הקאנביס ומספר השקעות אלטרנטיביות עשויות להפוך את הראפר למיליארדר. בנובמבר 2015, הכריז סנופ דוג על מותג חדש של מוצרי קאנביס Leafs By Snoop , מדובר בליין מוצרים מפרחי הקאנביס. סנופ דוג הוא הראשון בעולם שהקים מותג בתחום, וכיום חברת הקאנביס של הראפר נחשבת לחלוצה בתחום וכאשר ערכן של חברות הקאנביס נוסק מעלה בשנים האחרונות, גם הונו של סנופ עולה לשחקים.

אז האם סנופ דוג בדרך להפוך למיליארדר בזכות חברת הקאנביס שלו?

מלבד השקעה והקמה של חברת קאנביס, סנופ דוג ידוע בתור משקיע אלטרנטיבי בעל חושים עסקיים יוצאי דופן, בשנים האחרונות שולח סנופ זרועות השקעה למגוון תחומים, הוא מצליח לנצל הזדמנויות עסקיות יוצאות דופן. כאשר החל להשקיע בתחום הקאנביס ב-2015, משקיעים ויזמים רבים הרימו גבה, כיום הענף צומח בצורה בלתי רגילה ובזכות מגוון חוקים, תקנות ותהליך לגליזציה שעוברת ארה”ב, הצמיחה עשויה להימשך גם בשנים הקרובות. ב-2014 השקיע סנופ דוג בחברת Reddit, באפריל 2015, רכש מניות מיעוט בסטארט-אפ Eaze, מיזם המספק שירותי קאנביס עד פתח הבית. ב-2016 נכנסה רשת המזון המהיר ROSCOE להליך פשיטת רגל, סנופ דוג הציע לרכוש את הרשת ובתנאי שהרשת תשנה את שמה ל- Snoop Doggs Chicken n Waffles, ובשנת 2019, בעקבות הגאות הטכנולוגית, יצא הראפר לסבב השקעות והשיק משחקי ווידאו, הוא יצר ליגת ספורט משלו אותה הוא מכנה Gangsta. חשוב לציין, כי קרן ההשקעות של סנופ דוג מעורבת בכ-22 השקעות גדולות ובניהם חברת התשלומים קלרנה, ובחרת רובין הוד. על פי הערכות שווי הקרן כיום הוא כ-650 מיליון דולר.
לסיכומו של  דבר, יש אשר רואים בסנופ דוג מטורף בעל מזל ויש אחרים שחושבים כי מדובר בגאון בעל חושים עסקיים בלתי רגילים. תיק ההשקעות של סנופ דוג בהחלט מדהים, מפוזר, ולא מבייש כלכלן, או מנהל השקעות מהשורה הראשונה. היכולת של הראפר מקליפורניה לשלב השקעות סחירות, השקעות חוץ בורסאיות, חברות צמיחה וחברות עוגן היא יוצאת מן הכלל. ניתן לראות, כי לסנופ דוג יש סבלנות והוא רוכש חברות לטווח ארוך, הוא מבין ויודע מה תחום פעילותן של החברות ומה הפוטנציאל הגדול שלהן.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

השקעות אלטרנטיביות מי מתי למי
השקעות אלטרנטיביות- מהן? מתי הן מומלצות? למי הן מתאימות?
שוורים ודובים
שוורים ודובים: אפל תשיק היום את האייפון 13, טים קוק מנכ”ל החברה חוגג עשור בתפקיד עם תשואה של 1,200%
מסחר יומי בקריפטו
מסחר יומי בקריפטו, איך עושים את זה ואיפה?
קנאביס
ההפסדים בחברות הקנאביס – האם מדובר בסקטור שתם זמנו?
משבר האקלים
האם משבר האקלים מגדיל את הפער בין עשירים לעניים?