אפל פיי

גיוון תיק השקעות: כף המהפכה הטכנולוגית משפיעה על ענף הבנקאות המסורתית

ענף הבנקאות מצוי בשנים האחרונות תחת מאבק שמשפיע מאוד על הרווחיות. למעשה, בנקים ברחבי העולם כמו גם בישראל החלו לבצע צעדי התייעלות וזאת מתוך מטרה להתאים את השירות הבנקאי לצרכים של הדור הצעיר, וזאת דרך הטמעה של שירותים דיגיטליים, כמו למשל אפליקציות שבאמצעותן ניתן לבצע פעולות שונות, כולל ניהול תיק השקעות מנוהל, הפקדות לפק”מ וכן פעולות בנקאיות שונות בלחיצת כפתור. אולם, היכולת של הבנקים להתמודד עם האתגרים והשחיקה ברווחיות מהווה גם הזדמנות בעבורם למנף את פעילותם וזאת באמצעות חתימה על שיתופי פעולה עם ענקיות טכנולוגיה, כמו אפל. אפל מבצעת בשנים האחרונות צעדים נרחבים מתוך מטרה ליצור עוגנים כאשר אחד העוגנים המשמעותיים של החברה הוא ללא ספק הארנק הדיגיטלי שמגיע לישראל כבר בשבוע הבא. מדובר בארנק המאפשר למחזיקי המכשירים הסלולריים של החברה (ע”פ הערכות, אפל חולשת על שליש מענף הסלולר כאן בישראל) לבצע תשלומים דרך מכשיר הסלולר אך גם דרך השעון החכם. בעבור השירות, אפל גובה עמלה בשיעור של 0.05% ובהתאם לכך יוצרת מנוע צמיחה חדש המתכתב באופן מדויק עם המהפכה הטכנולוגית של ענף הבנקאות. בעבור משקיעים מתוחכמים אשר מחפשים אפשרות השקעה חדשות בעבור גיוון תיק ההשקעות, אין ספק כי המהלך של החברה מאפשר לה להגדיל את נתח השוק כמו גם ליצור נתיב גישה המאפשר להגדיל את נתח השוק של אפל כאן בישראל לצד חדירה עמוקה יותר לתחום של תשלומים דיגיטליים.

מדוע אפל משקיעה מיליונים בפיתוח של תשלום דיגיטלי?

חווית תשלום מתקדמת בעבור הצרכן היא אומנם חדשה יחסית, אך ניתן בהחלט לומר כי היקף התשלומים אשר מתבצע דרך כרטיס חכם נמצא בצמחיה מטאורית. אם בעבר תשלום דיגיטלי נתפס כלא מאובטח, כיום יותר ויותר צרכנים מעדיפים להשתמש במכשיר הסלולר או באפליקציות ייעודיות כמו אפליקציית ביט מבית בנק הפועלים לצורך תשלומים. חברות האשראי לא נותרו מאחור וגם הן מפתחות אפליקציות ייעודיות (אומנם למחזיקי אנדרואיד) לטובת ביצוע תשלומים דיגיטליים, כחלק מהבנה כי פני העתיד בענף הצרכנות כמו גם הבנקאות ממבוסס בין היתר על חברות טכנולוגיה המפתחות את הפלטפורמה לצורך ביצוע תשלומים. בכדי לעודד את הצרכן, מציעות חברות האשראי כמו לאומי ומקס שורה של הטבות והנחות, אולם הייחוד של אפל ביחס לחברות הללו כמו גם הבנקים הוא היכולת של אפל לאפשר שימוש במספר כרטיסי אשראי במקביל.

השקעה בעלת פוטנציאל אדיר לתיק ההשקעות

השקעה בתחום הטכנולוגיה מהווה הזדמנות מעולה לגוון את תיק ההשקעות שלכם וליצור הזדמנויות חדשות התואמות את הרגלי הצרכן במאה ה 21. איתור הזדמנויות בדמות חברות טכנולוגיה המפתחות את הפלטפורמות הללו ותומכות בשירות של אפל כמו גם חברות האשראי הוא חלק בלתי נפרד מתחום ההשקעות האלטרנטיביות אשר הולך ותופס תאוצה, ובהתאם לכך מאפשר לכם כמשקיעים ליצור גיוון בעל אופק לטווח הרחוק.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

5 דברים שחובה לדעת על עולם ההשקעות האלטרנטיביות
5 דברים שחובה לדעת על עולם ההשקעות האלטרנטיביות
השקעות
כמה דברים שכדאי לדעת על השקעות שעושות טוב גם לרווחים וגם לעולם
אנרגיה מתחדשת
אנרגיה מתחדשת – חזון של איכות סביבה ומינוף כלכלי!
שוק ההון
שוורים ודובים: עליות שערים באסיה, המדדים המובילים בסין מתאוששים עליבאבא עולה ב-1.5% בהונג קונג
שופרסל נדלן
פחות לחם וגבינה: העסקים האלטרנטיביים של שופרסל