איילון מאסק

אחרי חולצות עם איור התנפצות החלון החסין של הסייבר טראק מבית טסלה, בקבוקי טקילה בצורת ברק שנמכרו בתוך שעות וכעת מוצעים למכירה על ידי אספנים באלפי דולרים, ואפילו להביורים, מאסק חושף את הג’יגהביר בהשקת המפעל הגרמני לייצור טסלות אירופאיות, ואנחנו כאן עם כל הפרטים.

בשנת 2018, עוד לפני שהמכונים של טסלה כיכבו ברשימות הרכבים החשמליים הנרכשים מסביב לעולם, התבדח איילון מאסק בנוגע לדגם ה – 3 של טסלה וסיפר שכמעט התעלף כשראה את האפיון, ודמיין את עצמו בוחן את המוצר האמיתי מוקף בבקבוקי טסלה-טקילה. האגדה אומרת, שבבוקר לאחר השקת דגם 3 שלו, הוא נמצא שיכור ומוקף בבקבוקי טסלה טקילה כשערוצים שיבשו זה מכבר של דמעות אושר על לחייו. בעוד כל אלה עשויים להיות האמת, כמו שהם עשויים להיות אגדות אורבניות, מה שבטוח הוא שטסלה-טקילה נמכרה סביב מחיר של 250 דולרים לבקבוק כשהיא הושקה במהדורה מוגבלת, בסביבות נובמבר של השנה שעברה (2020), ובתוך שעות ספורות נמכרו כל בקבוקי הטקילה שהוצעו למכירה. למחרת היום, החלו להופיע באתרי הממכר מיד שנייה מודעות המפרסמות את בקבוקי הטסלה טקילה בבקבוקי הברק המרשימים שלהם, ובמחירים של אלפי דולרים. עד היום מתקיים שוק אקסקלוסיבי למכירת אותם הבקבוקים, במחירי עתק. כעת, עם השקת הג’יגה פקטורי החדש של טסלה בגרמניה, מאסק משיק גם משקה אלכוהולי חדש הג’יגהביר, ואנחנו מניחים שהוא בדרך לייצר את אותה ההצלחה שנחלה הטקילה מבית הייצור שלו, וייוצר כפי הנראה במפעל החדש בגרמניה.

השקת ענק, בקבוק בצורת משאית

את הג’יגהביר השיק אילון מאסק בעוד אחת מההופעות הבלתי נשכחות שלו, הפעם, בחניכת המפעל החדש לייצור רכבים חשמליים מבית טסלה בגרמניה. נזכיר כי פתיחת המפעל לוותה בשפע של צרות והרפתקאות, החל מעתירה לבית המשפט בנוגע לכריתת כ – 900 דונם של יער טבעי מזרחית לברלין לטובת מתקני המפעל, דרך אינספור תלונות של דיירי האזור, וכלה בהינצלות בשטח מלא פצצות מתקופת מלחמת העולם השנייה, שנמצאו באזור ההקמה ודחו את פתיחת המפעל. כשמאסק עמד שם, מעל במת הפסטיבל שליווה את פתיחת האירוע, בעוד עיניהם של 9,000 ברי המזל שהצליחו להגיע לאירוע ההשקה הנוצץ, ודיבר על פתיחת המפעל החדש שצפוי להכניס את הרכבים החשמליים של טסלה אל מעלה מצעד הרכבים החשמליים, מתוצרת אירופה, שהאירופאים אוהבים לקנות הוא הציג בפני המשתתפים גם את המשקה החדש והשערורייתי שלו. קוראים לזה ג’יגהביר, מה שמרמז על כך שהמשקה הוא בירה, אבל אף אחד לא באמת יודע מה יש בתוך הבקבוק בשלב זה. הוא מיועד לייצור במפעל בגרמניה והעיצוב המרשים של הבקבוק ללא ספק בהשראת הסייבר טראק החדשנית. מי שעוד לא קיבל הצצה למראה המשאית העירונית החדשה מבית טסלה, אנחנו ממליצים שיעשה כן, מדובר במראה יוצא דופן לכל הדעות.

משקאות אלכוהוליים הם לא המוצרים המוזרים היחידים שמאסק מכר

אנחנו כבר יודעים שקשה לצפות מה אילון מאסק יעשה, אין ספק שמדובר באדם שחושב לחלוטין מחוץ לקופסה. כעת, מציעה יצרנית הרכבים החשמליים שהביאה מהפיכה לעולם המכוניות בכלל גם משקאות אלכוהוליים, בפעם השנייה בהיסטוריה שלה, אבל זה לא אירוע חד פעמי. בעבר, מכר מאסק חולצות ופריטי ביגוד שמעליהם תמונת הרגע בו החלון העשוי זכוכית סופר עמידה של הסייבר טראק התנפץ. הוא גם מכר 20,000 להביורים שיצרה חברת החפירות התת קרקעיות שלו, שנקראת The Boring Company או בתרגום חופשי “החברה המשעממת”, העוסקת בחפירת מנהרות תת קרקעיות שיאפשרו תנועה מהירה ויעילה יותר בכלי רכב.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

קרנות חוב
משקיעים אלטרנטיבי: הכל על קרנות חוב
סקירת שוק
סקירת שווקים אלטרנטיבית: הכלכלה הירוקה של בריטניה צומחת, הצפות קשות בסין
האמר חשמלי
GM משיקה: האמר חשמלי וצעד גדול בדרך לעקוף את טסלה
ניכיון שיקים
עלויות של ניכיון שיקים
טסלה
טסלה שוב מצליחה להפתיע את עולם הרכב