החידוש של העולם האלטרנטיבי

אם עד היום כבעלי כספים נזילים נאלצתם לבחור בנתיב השקעה חוץ בורסאי אחד, כיום בזכות קרן Wealthstone תוכלו לקבל אפשרות יוצאת דופן וייחודית להשקיע במספר תחומים, ובהתאם לכך ליצור גיוון והפחתת הסיכון, לצד קבלת תשואות יציבות – לאורך זמן.

חידוש יוצא דופן בתחום ההשקעות: כך תוכלו להשקיע במספר אפיקים בעולם החוץ בורסאי

מינוף הכספים הנזילים מהווה הזדמנות יוצאת דופן בעבורכם כמשקיעים לפתוח צוהר אל עבר יצירה של עתיד פיננסי מזהיר, וזאת כחלק מאפשרות להצטרפות לקרנות המשלבות אפשרות לפיזור הכספים דרך מספר אפיקים שונים, בתחום האלטרנטיבי. אם עד לפני מספר שנים תחום ההשקעות האלטרנטיביות היה תחום סגור שבמסגרתו רק משקיעים כשירים היו יכולים לבצע השקעות, כיום דרך קרנות כמו קרן WS ניתנת הזדמנות גם בעבור משקיעים עם סכום השקעה התחלתי (החל מ 400 אלף ₪) לבצע פיזור השקעות לטווח הרחוק, ובכך להפחית באופן משמעותי את הסיכון הכרוך בביצוע ההשקעה. כידוע, עולם שוק ההון הינו תנודתי, ולכן היכולת שלכם כמשקיעים בעלי סכום השקעה התחלתי לשמור על רמת הסיכון יורדת, בעיקר בשל ההשקעה בתחום ספציפי אחד, כמו אג”ח או מניות. מינוף הכספים הנזילים דרך השקעה במספר תחומים, חידוש אמיתי שמהווה בשורה אמיתית בעבור משקיעים עם הון נזיל. אם עד היום נאלצתם לבחור, עכשיו אפשר גם וגם – כפי שנסביר כעת.

מי אמר שאי אפשר גם וגם?

עולם ההשקעות המסורתי מתמקד בביצוע השקעות נקודתיות, אולם תחום ההשקעות האלטרנטיבי הינו עולם המשלב דינאמיות וגמישות. האפשרות שלכם כמשקיעים לא כשירים להיחשף לקרנות כמו קרן Horizion plus המתמחה במתן משכנתאות ללקוחות בעלי נכסי מגורים פרטיים כמו גם קרן Montreux המתמחה בהקמה של מרכזים סיעודיים לאוכלוסיות מיוחדות. מדובר בדרך מצוינת להתגבר על מחסומים ולמעשה לרסק את התפיסה כי אי אפשר להגיע גם וגם, וזאת בשל האפשרות  הניתנת למשקיעים לא כשירים לקבל תשואה קבועה וידועה לצד אפשרות ממשית להשפיע באופן חיובי על האוכלוסייה, באופן שבמסגרתו תוכלו להצטרף לסטנדרט החדש של עולם ההשקעות האלטרנטיבי.

חשיפה למגוון אפיקי השקעה

קרן Wealthstone מתמחה בניהול קרן משולבת ייחודית המאפשרת למכשירים לא כשירים בעלי הון נזיל של 400,000 ₪ לקבל ליווי לכל אורך הדרך, תחת קורת גג אחת ועם שימת דגש על מימוש יתרונות רבים: פיזור מתוחכם במספר אפיקי השקעה, הנגשה של סלי קרנות המשתלבים האחד עם השני, לצד עבודה מול גוף מקצועי שלו ותק וניסיון רב בתחום ההשקעות האלטרנטיבית. על כן, מדובר בדרך מצוינת בעבורכם לנצל את הכספים הנזילים כמו גם ליצור הזדמנויות השקעה חכמות של מינוף וחשיפה לקרנות שהיו פתוחות למכשירים כשירים בלבד, וכעת – פתוחות גם בעבורכם.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

בינה מלאכותית
טכנולוגיית הבינה המלאכותית והשפעתה על העולם
השקעות אלטרנטיביות
המסע של ארנו לפסגת העולם
נדלן במטאוורס
המדריך למשקיע המתחיל: איך קונים נדל”ן במטאוורס והאם מדובר בערוץ השקעה אטרקטיבי?
פיוניר
חברת התשלומים payoneer  בדרך להנפקה בארה”ב?
אנרגיה ירוקה
מי הן עשרת חברות האנרגיה הירוקה הגדולות בעולם?