השקעות

הסופר של העתיד: הזדמנות מעולה לגיוון תיק ההשקעות

עולם הטכנולוגיה נמצא במגמת התפתחות מתמדת, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה של השקעות אשר בוצעו בשנים האחרונות ע”י משקיעים כשירים כמו גם קרנות המתמחות בתחום הטכנולוגיה, לטובת המשך הפיתוח וההטמעה של טכנולוגיות מתקדמות במגוון תחומים, כולל תחום השיווק. למעשה, אם הסופר העתידני של אמזון אשר מבוסס על יכולת לבצע רכישה של פריטים ללא צורך בהגעה לקופאי נמצא במגמת האצה, גם כאן בישראל ניתן להבחין בשינוי וזאת לאחר שרמי לוי ואבי כץ הכריזו כי הם עתידים להשיק בקרוב סופר ללא קופאים, בהשקעה של מיליוני שקלים. למרות שמדובר בתחום שנמצא עדיין בחיתוליו, ניתן בהחלט לומר כי בעקבות היכולות הטכנולוגיות המתקדמות אנשי העסקים הגדולים בישראל כמו גם חברות בינלאומיות לוטשות עיניים לכיוון חברות הטכנולוגיה המתמחות בתחום, כחלק מהבנה כי פני העתיד מבוסס קודם כל על טכנולוגיה המאפשרת לבצע רכישה של מוצרי מזון כמו גם מוצרים נוספים דרך אפליקציה ייעודית. החברות הגדולות במשק כאן בישראל כבר החלו לספק לצרכנים אפשרות לבצע רכישה דרך האפליקציה, אולם הסופר העתידני מהווה את הדור הבא – הן מבחינת חווית השירות והן מבחינת הגידול בהכנסות כתוצאה מחיסכון במצבת כוח האדם.

חברות הטכנולוגיה המתמחות בתחום של שיפור חווית הלקוח כמו גם הפחתת התלות בכוח אדם מהוות ללא ספק הזדמנות השקעה מצוינת בעבור משקיעים המעוניינים להשקיע בתחום האלטרנטיבי, וזאת בשל הפוטנציאל הגלום בחברות טכנולוגיה המתמחות בתחומים בולטים: בינה מלאכותית, מוצרי אלקטרוניקה חכמים וכן שירותי ענן לצד שירותי לוגיסטיקה מתקדמים הנחוצים לטובת תפעול הסופר של העתיד.

לסיכום, השילוב של טכנולוגיה ביחד עם עולם הקמעונות המסורתי הוא שילוב מרתק המגלם בחובו הזדמנות לגיוון תיק ההשקעות, כאשר בחסות משבר הקורונה ניתן היה להבחין במגמה שבמסגרתה החברות הללו הצליחו לגייס מיליוני דולרים לטובת המשך הפיתוח. על כן, התחום האלטרנטיבי ובפרט הענף הטכנולוגי ממשיך לזרוח, ונמצא במגמת נסיקה.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

מה זה כריית קריפטו ואיך אתם יכולים להתחיל לעשות את זה?
מהמרי וולסטריט
העם נגד וול סטריט
קרן חוב
קרן חוב – השקעה שחובה להכיר!
נדלן
הממשלה רוצה לצנן את שוק הנדל”ן: שינויים צפויים במס רכישה על נכסים להשקעה
השקעות אלטרנטיביות
ההשקעה האלטרנטיבית של עשירי העולם: מועדון גולף