השקעות

חברת אפל הכריזה כי בקרוב תאפשר לבצע רכישה של קאנביס בחנות האפליקציות המצליחה שלה. האם מדובר בחיזוק נוסף לתעשייה? התשובה היא בהחלט כן.

תעשיית הקנאביס פורחת: גם אפל מצטרפת

סקטור הקנאביס נחשב לאחד הסקטורים הצומחים ביותר בעולם האלטרנטיבי, ואם עד לאחרונה הוא נתפס ע”י רבים כסוג של טרנד, כיום ניתן בהחלט לומר כי מדובר באחד הסקטורים הצומחים והמסקרנים ביותר העולם, בייחוד בעבור משקיעים המחפשים לגוון את תיק ההשקעות כמו גם להגדיל את התשואות, דרך השקעות אלטרנטיביות. עדות לתנופה של התעשייה ניתן למצוא בהכרזה של חברת אפל אשר הודיעה כי בקרוב תתחיל לאפשר לצרכנים לבצע רכישה של קנאביס דרך חנות האפליקציות, במדינות המאשרות את השימוש בצמח. מדובר בבשורה של ממש לצרכנים וזאת בשל העובדה כי חברות גדולות כמו פייסבוק אינן מאפשרות לבצע רכישה של קנאביס ואף מוחקות חשבונות של חנויות המתמחות בתחום. מדובר בשינוי מדיניות דרמטי של אפל וזאת בשל העובדה כי עד לאחרונה היא לא אפשרה לפרסם בחנות האפליקציות את מוצרי הקנאביס כמו גם מוצרי אידוי וטבק, ולכן ניתן לומר כי אפל נותנת דחיפה נוספת לתעשייה שמגלגלת מיליארדים ונמצאת במגמת צמיחה מתמדת.

שילוב של טכנולוגיה ופיתוח

היכולת של סקטור הקנאביס לצמוח ובהתאם לכך גם לבצע מכירה בפלטפורמות חדשניות מתחיל קודם כל בחברות העוסקות בתחום. ישראל נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחום של פיתוח זני קנאביס וייצוא, אולם היא עדיין מאחור בכל הקשור לשימוש חוקי. במדינות רבות בארה”ב השימוש בצמח מותר הן לצרכי פנאי והן לצרכים רפואיים, כאשר החברות שמתמחות בתחום משתמשות בטכנולוגיה מתקדמת כמו גם בפיתוח של זנים חדשים שאותם ניתן להתאים באופן ספציפי לצרכן. מעבר לכך, החברות הללו מפתחות שמנים ומוצרים שונים בתחום הבריאות, ועל כן השקעה באותן חברות דרך גופי השקעה חוץ בנקאיים כמו גם קרנות המתמחות בתחום מהווה הזדמנות מצוינת לעלות על הרכבת שכבר עכשיו דוהרת.

פוטנציאל אדיר לתיק ההשקעות

העולם האלטרנטיבי מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם כמשקיעים לגוון את תיק ההשקעות, בייחוד בסקטור שנחשב לאחד הסקטורים הצומחים ביותר בעולם. המהלך של אפל הוא אומנם מהפכני אך אינו בודד, וע”פ ההערכות חברות רבות נוספות מתעניינות בתחום ואף משקיעות בו. בעבורכם כמשקיעים מדובר ביכולת אמיתית להצטרף לתעשייה המספקת לא רק קנאביס לצרכים רפואיים אלא גם קוסמטיים, ועל כן המלך של אפל נחשב בעיני רבים לסנונית ראשונה של שוק הקנאביס לעולם הדיגיטלי.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

קנייה ווסט
אומנות ההשקעות האלטרנטיביות: קנייה ווסט
היום שאחרי הקורונה
השקעות חוץ בורסאיות 2021: טכנולוגיות המחר
איך יראה שוק התעסוקה
איך יראה שוק התעסוקה בעתיד? 47% מהמקצועות עתידים להיעלם בטווח של מספר שנים!
שוורים ודובים
שוורים ודובים: אוורגרנד מפוצצת את בועת הנדל”ן בפרצוף של הממשל הסיני, משבר אנרגיה בבריטניה בעקבות זינוק של 250% במחירי הגז
תשתיות
בונים עולם חדש עם סקטור התשתיות האלטרנטיביות