הצפרדע המשוגעת

Jfrog: כך צמחה החברה מתחת לאף של המשקיעים

למרות שמדובר באחת החברות המבטיחות ביותר בישראל, רבים אינם מכירים את חברת הסטרטאפ Jfrog שבין לקוחותיה ניתן למצוא את גוגל, נטפליקס ואמזון. עכשיו – הגיע הזמן להכיר, כך שגם אתם תוכלו (אולי) להצטרף להצלחה.
אם תיכנסו למשרדים של חברת Jfrog בנתניה, סביר להניח כי לא תוכלו לדעת כי מדובר באחת החברות הצומחות ביותר במדינת ישראל, כמו גם חברה שבין לקוחותיה ניתן למנות את החברות הגדולות והחזקות ביותר במשק הגלובלי. החברה, שמעסיקה כ 300 עובדים והוקמה ע”י שלושה יזמים יואב לנדמן, בן חיים ופרד סימון מתמקדת בפיתוח של כלים אשר נועדו לאפשר לחברות לשחרר עדכוני תוכנה באופן מהיר ותדיר. מדובר בתחום שנחשב ללא ספק לאחד התחומים הצומחים ביותר, וזאת כחלק ממגמה של מעבר לאמצעים טכנולוגיים המבוססים על שימוש בקוד פתוח וכן תהליכי פיתוח וייצור שנועדו לאפשר מענה מהיר, בהתאם לצרכי השוק שבמסגרתו לכל אדם יש מחשב או טאבלט, ועל כן עדכוני התוכנה נדרשים לביצוע באופן קבוע אך גם יעיל. בין לקוחות החברה ניתן למנות ענקיות תוכן כמו נטפליקס, אמזון, גוגל וכן חברת HBO, ובסה”כ לחברה יש מעל ל 4,000 לקוחות קבועים. לחברה יש שלוחות גם בעולם והיא נחשבת לאחת התופעות המסקרנות של עולם פיתוח התוכנה, הן בשל היכולת שלה לצבור קהל לקוחות גלובלי אך גם לוקלי לצד פיתוח של מנועי צמיחה חדשים בתחומי הטכנולוגיה.

 גיוס של מיליוני דולרים

 ברבות השנים הצליחה החברה לגייס סכום של 62 מיליון דולר, אולם ניתן לומר כי היא מסקרנת את המשקיעים בשל הפסקת הגיוס לאחר הסבב האחרון בשנת 2016. היזמים של החברה התגאו לאחרונה בראיון לתקשורת כי החברה מרוויחה, וכי מחזור ההכנסות של החברה בשנה אשתקד נאמד ב 100 מיליון דולר. מי שעוד תומך בחברה היא ממשלת ישראל דרך המדען הראשי, בסכומים שנאמדים באלפי דולרים. מדובר במגמה של מדינת ישראל בכל הקשור לטיפוח וקידום של עסקים בתחום הטכנולוגיה, לא מעט בזכות ההבנה כי התחום של ניהול קוד מהווה את אחד האלמנטים המרכזיים בענף הטכנולוגיה שמהווה ללא ספק את אחד ממנועי הצמיחה הבולטים של מדינת ישראל. בהתאם לכך, ניתן בהחלט לראות בחברה הקטנה מנתניה כחברה טכנולוגית המשקפת באופן מדויק את דרישות הצרכנים בעידן שבו מהירות היא חזות הכול.

שינוי הדרך בה ארגונים מפיצים מידע

חלק מהותי מכך שהחברה הייתה עד לאחרונה תחת הראדר של המשקיעים נוגע להפסקה של גיוס, כחלק ממדיניות שבה נוקטת החברה מאז הגיוס האחרון. לדברי היזמים, למרות גיוס הכספים שהתבצע קופת החברה עדיין מספקת ועל כן הם אינם מתכננים לבצע גיוס נוסף. עם זאת, לאור העובדה כי החברה משנה את הדרך בה ארגונים מפיצה מידע דרך קוד פתוח ופיתוח של תשתיות עדכון מהירות ניתן בהחלט לצפות כי עם התפתחות מוצרי החברה בתחום של פיתוח תוכנה ואשר כוללים פתרונות אחסון בענן, הפצה וקידום של קוד ועוד, השמיים הם רק הגבול בעבור החברה הקטנה שיושבת בנתניה ומצליחה לחולל מהפכה של ממש בעולם שבו דווקא מי ששומר על שקט יחסי מצליח ומוביל מהפכה של ממש שנמצאת רק בתחילתה.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

השקעה אלטרנטיבית
דירה להשקעה או השקעה אלטרנטיבית?
קנייה ווסט
אומנות ההשקעות האלטרנטיביות: קנייה ווסט
עצות להשקעות אלטרנטיביות
עצות לאובדי עצות: השקעות אלטרנטיביות
השקעה בקנביס
הקנאביס של תיקון עולם ישווק על ידי טבע
השקעות אלטרנטיביות
למי מתאימות השקעות אלטרנטיביות?