השקעה אלטרנטיבית

ללמוד מהטובים ביותר: כך תוכלו להגשים את המטרות הפיננסיות

אולימפיאדת טוקיו הסתיימה בשבוע האחרון בקול תרועה, וזאת לאחר שמאות ספורטאים מכל רחבי העולם הצליחו לזכות במדליות ואף לשבור שיאי עולם. היכולת של הספורטאים להגשים את המטרות שלהם עד לכדי המעמד החשוב ביותר בקריירה בדמות זכייה במדליית כסף, ארד וזהב בתחרות הגדולה והחשובה ביותר בעולם מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם כמשקיעים חכמים לנהל את ההשקעות שלכם בהתאם לאופי של ספורטאים, כחלק מהבנה כי דרך התמדה, נחישות והצבת מטרות ניתן להגשים חלומות. נשאלת השאלה – כיצד ניתן לנצל את הידע שלהם לטובתכם? ובכן, אספנו מספר דגשים שדרכם תוכלו לממש את המטרות הפיננסיות שלכם – לטווח הרחוק:

הצבת מטרות

ספורטאי על יודע להציב לעצמו מטרות לטווח הקצר, בינוני וארוך. למעשה, לכל ספורטאי ולא משנה באיזה מקצה הוא מתמחה יש מטרות ברורות שנועדו להוביל אותו בסופו של דבר לזכייה בכל הקופה, ובמקרה של האולימפיאדה – לא פחות ממדליית זהב. לא מעט ספורטאים שהצליחו להגיע לפסגות נאלצו להתמודד עם לא מעט קשיים, אולם כאשר המטרה ברורה ומוגדרת הם הצליחו להתגבר על המכשולים ובסופו של דבר לשדרג את היכולת. בעולם שוק ההון חשוב להגדיר מראש את המטרות הפיננסיות באופן מדויק, ובהתאם לכך ליצור תמהיל השקעה שלוקח בחשבון את האופי שלכם כמשקיעים ואת הסיכון אותו אתם מוכנים לקחת בשביל להגיע רחוק – בדיוק כפי שהם מבצעים באופן קבוע.

משמעת

הזכייה ההיסטורית של לינוי אשרם מהווה דוגמה מצוינת לספורטאית עם משמעת ברזל. משמעת בעולם שוק ההון הוא חשוב ביותר, וזאת מאחר ויצירה של שיטה פיננסית המתבצעת באופן קבוע וללא קיצורי דרך. המשמעת שלכם היא זו שתאפשר לכם ליצור שיטת עבודה שמביאה לתוצאות, לטובת קבלת החלטות מושכלת הלוקחת בחשבון כי אין מקום למנוחה אלא לעבודה מתמדת לטובת ניצול מכשירי השקעה וכן אפיקי השקעה משתלמים אותם ניתן למנף לטווח הקצר, בינוני ובוודאי ארוך.

מדידת התקדמות

ספורטאי על יודעים כי בכדי  להצליח, הם נדרשים לבצע מדידה מדויקת של ההתקדמות שלהם. בשל כך הם מתאמנים ומשקיעים מזמנם בכדי להצליח ולנצח את הסטטיסטיקה. מעט מאוד ספורטאים יכולים להגיע לרמות הגבוהות ביותר ועל כן אובדן ריכוז בדרך להגשמת המטרה עשוי להוביל לכישלון עצום. על כן, מדידת התקדמות באמצעות שימת דגש על בחינת התשואות של בתי ההשקעות ומכשירי החיסכון השונים. באמצעות המחויבות שלהם והמטרות שלכם תוכלו גם אתם ליצור מהלכים דרמטיים בעבור ניהול תיק השקעות.

צוות מקצועי

אף ספורטאי לא מגיע לרמות הגבוהות ביותר ללא צוות שמלווה אותו – מאמן כושר, פיזיותרפיסט ואפילו מאמן מנטלי. כמשקיעים שרוצים להגיע רחוק, חשוב שגם אתם תבנו סביבכם צוות מנצח הכולל בין היתר מתכנן פיננסי אשר מבצע בדיקה, השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות לטובת הוזלת העלויות וכן בחירה בבית השקעות מוביל וכן מנהל תיקים אשר ידע למנף את הכספים שלכם וליצור בעבורכם אסטרטגיה נכונה, לטובת מימוש הפוטנציאל של הכספים שלכם לתשואות מניבות, לאורך זמן.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

פייסבוק
תקלה קטנה נזק גדול: מה גרם לשלושת מערכות הענק פייסבוק, וואטסאפ ואינסטגרם לעצור מלכת
סקירת שוק
סקירת שווקים אלטרנטיבית – הפרידה של איילון מאסק והטכנולוגיה שתציל את הטבע
השקעה בנדל"ן
לידיעת המחפשים השקעה אלטרנטיבית בנדל”ן: אלו התחזיות לנדל”ן הישראלי ב 2022
השקעות אלטרנטיביות
למי מתאימות השקעות אלטרנטיביות?
השקעות נדל"ן
זריחת הנדל”ן – כיצד להשקיע במגוון פרויקטים אלטרנטיביים?