ניצול הזדמנויות מהווה מאז ומתמיד את משאת נפשם של משקיעים. אבל אם היינו מספרים לכם שדרך ההשקעה שלכם אתם יכולים לעשות גם טוב לעולם, הייתם מאמינים? סביר להניח שלא, אבל הנה ההזדמנות להכיר את תחומי ההשקעות שהולכים לשנות סדרי עולם – ולכם את חשבון הבנק.

השקעה בחברות טכנולוגיות למען עתיד טוב יותר

אין ספק כי שנת 2020 היא שנה מאתגרת לציבור המשקיעים. חוסר הוודאות והתנודות החזקות בשווקים הובילו לא מעט משקיעים לחשיבה מחודשת בכל הקשור לתיק ההשקעות, מתוך מטרה ליצור יציבות אך גם גיוון שהוא הכרחי במקום לשים את כל הביצים (או יותר נכון מכשירי ההשקעה) במקום אחד שהוא שוק ההון. תחום ההשקעות האלטרנטיביות מהווה ללא ספק דרך מצוינת לעשות טוב לרווחים, וזאת בשל השקעה לטווח הרחוק המבוססת על קבלת תשואה יציבה שיכולה גם להכיר למספרים דו ספרתיים. מעבר לכך, להשקעה בתחומים הללו יש גם השלכות משמעותית על סדרי עולם, ועל היכולת שלכם כמשקיעים להשפיע ולקחת חלק. השקעה בחברות ביוטק לדוגמה אשר מפתחות טכנולוגיות רבות עוצמה הן אינדיקציה מצוינת לקדמה הטכנולוגית פורצת הגבולות אשר בכוחה לסייע לרבבות בני אדם בכל רחבי העולם כמו גם כאן בישראל, כפי שנסביר כעת.

קנאביס: פרצת דרך רפואית אך גם עולמית

כמו בתחום הקנאביס. פיתוח ושימוש בטכנולוגיות לצורך ייצור איכותי של צמח קנאביס לשימוש רפואי מקל על רבבות חולים במחלות קשות, ובהתאם לכך מגדיל את הסיכוי לרפואה המבוססת על שימוש בצמח שרבים כבר עכשיו מכנים אותו הזהב הירוק. יתרה מכך, בשל שורה של מחקרים כמו גם כניסה של חברות ישראליות לתחום ניתן לראות כיצד ציבור המשקיעים שבוחר להצטרף לתחום מגלה כי מדובר רק בקצה הקרחון בכל הקשור לפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי קנאביס המסייעים במגוון רחב של מצבים רפואיים אך גם בעבור נפגעי טראומה, דיכאון וחרדה. מטופלים בקנאביס רפואי מדווחים על רמת שביעות רצון גבוהה יותר כמו גם על איכות חיים משופרת, ולכן אם תבחרו לקחת חלק ולהשקיע בתעשייה – תוכלו לקבל דריסת רגל משמעותית בתעשייה כמו גם להגדלת התשואות, כתוצאה מביקוש הולך וגובר.

תשתיות – יצירת מקומות עבודה חדשים

תחום התשתיות גם הוא נחשב למבוקש בעבור משקיעים הרואים לטווח הרחוק, כמו גם רוצים לסייע לעולם בכל הקשור לחיבור בין ערים. מאחר ומדובר בפרויקטים רחבי היקף, ניתן לומר כי ככל שההשקעות יהיו נרחבות יותר כך נראה כיצד יותר אנשים מוצאים עבודה בשל תשתיות משופרות. בעידן כלכלי מורכב בצל נגיף הקורונה, הקמת תשתיות נחשבת לאחת הדרכים הטובות ביותר לצורך צמצום פערים בחברה.

הלוואות חברתיות

עוד תחום בולט שמשנה את העולם הוא ללא ספק הלוואות חברתיות הניתנות דרך קרנות ומשקיעים פרטיים, ובכך מאפשרים לציבור לקבל הלוואה שלא דרך צינורות הבנק, בתנאי תשלום נוחים יותר ועם ריבית שאותה אתם כמשקיעים מקבלים בתור תשואה. מדובר בהשקעה שהיא WINWIN לשני הצדדים: לכם כמשקיעים המקבלים את הריבית + קרן באופן חודשי וללווה אשר יכול להיות אדם פרטי או עסק שמקבל מעטפת כלכלית נכונה ומותאמת ליכולת ההחזר שלו.

לסיכום, להשקעות אלטרנטיביות יש בהחלט את היכולת לסייע לכם לשפר את תיק ההשקעות אך גם לקחת חלק בתנופה אדירה במגוון תחומים. לא מדובר בהשקעה לכל אחד, אלא בעבור מי אשר רואה רחוק ומוכן “לשבת על הגדר” למשך תקופה מסוימת, מתוך ידיעה כי בעתיד, ההשקעה שלו תניב תשואה אך גם שינוי משמעותי בעולם המודרני.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר. 

מטבעות קריפטוגרפיים
ירידות המחירים של שוק הקריפטו לא מפסיקות – מי המפסיד הגדול?
מטאוורס
צריכה אלטרנטיבית: המלתחה הכי טרנדית לדמויות המטאוורס
השקעות אלטרנטיביות
המדריך להשקעות אלטרנטיביות: חמישה דברים שאתם חייבים לדעת על קרנות חוב
בוקינג
חברת Booking – האנושות רוצה לחזור לטייל
etoro
eToro  –  רשת חברתית של השקעות שכדאי להכיר