השקעות אלטרנטיביות

האקלים החדש בתוך תיק ההשקעות

תחום ההשקעות האלטרנטיבי נמצא במגמת תאוצה, והוא זוכה לעידוד משמעותי בזכות אחד המשברים הגדולים ביותר של המאה הנוכחית – ההתחממות הגלובלית. רק בשבוע שעבר נשברו שיאי החום בצפון אמריקה ובקנדה. קנדה מהווה דוגמה יוצאת דופן להשפעה של ההתחממות וזאת בשל גל חום ששיאו נרשמו כ 46 מעלות. כתוצאה ישירה מכך נפגעו באופן ממשי היבולים של קנדה וארה”ב וכעת ישנו חשש כי שווקי הסחורות המתבססים בעונה הזו על חיטה, תירס וקנולה עלולים להיות בסיכון ובהתאם לכך להשפיע על התוצרת לא רק באזורים אלו אלא בכל רחבי העולם. בשל המגמות המדאיגות של ההתחממות הגלובלית, החלו מדינות רבות כולל ישראל להשקיע בפיתוח של תשתיות ירקות שנועדו להפחית את קצב פליטת המזהמים. בשל כך, האקלים החדש בתוך תיק ההשקעות של משקיעים כשירים כולל בין היתר את תחום ההשקעות האלטרנטיבי וכן חברות התשתית הירקות בפרט אשר זוכות להתעניינות הולכת וגוברת בשל היכולת שלהן ליצור עתיד טוב יותר, ובכך להפחית את ההשפעות של ההתחממות הגלובלית לא רק על תחום החקלאות שסובל מנזקים ישירים אלא גם תחומים נוספים כמו תחום הרפואה, רווחה ועוד.

הגל הירוק רק הולך ותופס תאוצה

היכולת שלכם כמשקיעים כשירים להשקיע בחברות תשתית ירוקה מהווה הזדמנות יוצאת דופן להשפיע על מהלכים של מניעת התחממות גלובלית, ומעבר לתחום שהולך וצובר תאוצה ואשר מניב למשקיעים תשואות אות. מעבר לתרומה (הצנועה) שלכם כמשקיעים לטובת שיפור מצבו של כדור הארץ, מדובר בתחום שנמצא במגמת תאוצה ולכן גם משקיעים מוסדיים כמו לארי פינק, מנכ”ל בית ההשקעות המוביל בעולם שמנהל מעל לשבעה טריליון דולר הכריז כי בית ההשקעות מתחיל לאמץ את שיטת הקיימות, כחלק מהבנה כי דרישת הלקוחות היא לעבור לנתיבי השקעה המבוססים על מיזמים ירוקים.

לסיכום, כמשקיעים כשירים המחפשים הזדמנויות השקעה חדשות תוכלו גם אתם להצטרף לגל הירוק ובכך לתרום להפחתה של זיהום האוויר ובהתאם לכך גם התחממות גלובלית. ניתן להשקיע במגוון רחב של תחומים “ירוקים”: אנרגיה סולארית, אנרגיה חלופית ואפילו בתעשיית הרכב שמשנה את פניה בעקבות מעבר למכוניות חשמליות. בעזרת קרן המתמחה בתחום תוכלו לקבל ליווי מקצועי לכל אורך הדרך, תוך יצירה של הזדמנויות חדשות בתחום האנרגיה הירוקה – למען עתיד טוב יותר.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

סקירה אלטרנטיבית 28.02
השבוע שהיה: חדשות השווקים האלטרנטיביים
השקעה אלטרנטיבית
השקעות אלטרנטיביות כעוגן לתמהיל ההשקעות
ניהול השקעות
חמש עצות אלטרנטיביות לניהול השקעות חכם ויעיל יותר
טכנולוגיה
פורשה על המים: יאכטה בשווי 16 מיליון דולר למותג העל
תיק השקעות
חילופי שלטון בממלכת האנרגיה? הסקטור שצריך להיות בכל תיק השקעות מעניין יותר מאי פעם