השקעות נדלן וולסטון

השקעות נדל”ן בוולת’סטון

וולת’סטון (WealthStone) היא קבוצת החזקות המתמחה בהשקעות אלטרנטיביות (כגון טכנולוגיה, תשתיות, קרנות גידור ועוד) – לרבות בעולם השקעות הנדל”ן באמצעות קרנות השקעה ייעודיות. בתוך זה, קרנות הנדל”ן של וולת’סטון נמנות עם הגופים הגדולים בישראל במימון פרויקטים כמו תמ”א 38, התחדשות עירונית, שינויי ייעוד קרקעות ועוד באזורי ביקוש מובילים כמו ירושלים, גוש דן ואזור השרון.

קרנות הנדל”ן של וולת’סטון הן שותפויות מוגבלות אשר מורכבות מ”שותף כללי” (מנהל קרן) ו”שותפים מוגבלים” (עד 35 משקיעים או ‘ניצעים’) וגם אנשי מקצוע כגון שמאים, עורכי דין, חברות הנדסה וגורמים נוספים הקשורים לעולם הנדל”ן.

מה מעניין בקרנות הנדל”ן של וולת’סטון? (מסתבר שהרבה מאוד…)

  • ישנה חשיפה אל הזדמנויות השקעה אשר אינן נמצאות בקורלציה עם שוק ההון. זה אומר שבמקום להשקיע בחברות נדל”ן בדרך הבורסאית ה”מסורתית” אתם משקיעים בפרויקטים עם פוטנציאל רווח גבוה אשר אינם מושפעים מתנודתיות השווקים.
  • בקרנות הנדל”ן של וולת’סטון פועלות וועדות השקעה מקצועיות אשר דואגות לבצע ‘בדיקת נאותות’ בכל היבט הקשור לפרויקט: צ’ק אפ מלא על היזם, בדיקה “מאחורי הקלעים” על הקבלן, בחינת מחירי הקניה והמכירה באזור ביצוע הפרויקט, בדיקות משפטיות, שמאות, בדיקות בטיחות, ענייני ביטוח ועוד מגוון בדיקות נוספות. אין דבר כזה שעסקה תצא לדרך מבלי שקיבלה את “ברכת” וועדת ההשקעות של וולת’סטון!
  • לוולת’סטון אכפת (מאוד!) מהמשקיעים שלה; היא מתמקדת בפרויקטים ספציפיים המגלמים פרופיל ‘סיכון/תשואה אופטימלי’: סף רווחיות גבוה ורמת סיכון נמוכה (ככל הניתן). בנוסף, היא נותנת עדיפות למשקיע בחלוקת רווחים ודיבידנדים – לפני חלוקתם ליזם והשותף הכללי בקרן.
  • בקרנות הנדל”ן של וולת’סטון “לא שמים את כל הנכסים בסל אחד “. במקום זה, מאפשרים למשקיע לפזר את ההון בין מספר נכסים במקביל מה שתורם ליצירת השקעה מגוונת אשר מפחיתה מרמת הסיכון.
  • וולת’סטון מקיימת שיתוף פעולה מול 2 חברות ביטוח בתחום ה”ריסק היזמי” – עריכת פוליסות ערבות בפרויקטים של שותפויות מוגבלות. החברה הראשונה נקראת Ion Insurance Group והיא תאגיד ביטוח המתמחה בפוליסות בינלאומיות עבור סוחרים ימיים, חברות תעופה וכמובן ‘ערבויות ביצוע’ לביצוע ובניה של פרויקטים. החברה השנייה היא Active Capital Re-Insurance אשר פועלת בלמעלה מ- 25 מדינות (בעיקר ביבשת אירופה) ומתמחה גם היא ב’ערבויות ביצוע’ לפרויקטים.
  • כבר 4 שנים ברציפות שקרנות הנדל”ן של וולת’סטון מככבות ברשימת ה- “Dun’s 100” הלא הוא המדריך היוקרתי של דן אנד ברדסטריט (Dun and Bradstreet) לדירוג החברות המובילות במשק הישראלי.

 למידע נוסף על קרנות הנדל”ן של וולת’סטון ו/או על השקעות נדל”ן אלטרנטיביות באופן כללי – אתם מוזמנים להשאיר פרטים ומתכנן פיננסי מנוסה יחזור אליכם בהקדם.

בדיקה ,השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

השקעה אלטרנטיבית 2021
תחזית: 2021 הולכת להיות שנה של השקעות אלטרנטיבית
טסלה
באיחור אופנתי: הסייבר טראק של טסלה מתקשה להגיע לקו הסיום
רכב חשמלי
ריינג’ רובר: המהפכה החשמלית של הנסיכה הבריטית
ביוטק
חברות ביוטק – כשקדמה טכנולוגית פוגשת את החדשנות של המאה ה 21
סנופ דוג
במה בחר להשקיע סנופ דוג 100 מיליון דולר?