השקעות נדל"ן

השקעה אלטרנטיבית בענף הנדל”ן: כך תעשו זאת

זה לא סוד שאחד היסודות החזקים ביותר של בניית תיק השקעות הוא פוטנציאל, וכאשר מדובר בנדל”ן – הפוטנציאל לקבלת תשואות גבוהות ויציבות למשך שנים מושך משקיעים כשירים לבצע השקעות בתחום, אולם על מנת להשקיע נדרש לא פעם להשקיע סכומי כסף גבוהים – בייחוד כאן בישראל. עליית מחירי הדיור לצד מיעוט של שטחי בנייה כמו גם מיסים שהוטלו כנגד משקיעים הובילו לא מעט משקיעים לבצע חשיבה מחודשת, כאשר אחד התחומים שנמצאים כיום במגמת נסיקה הוא ללא ספק התחום האלטרנטיבי ובפרט נדל”ן אלטרנטיבי. מדובר בהזדמנות בעבורכם להשקיע בנכסי נדל”ן  כאן בישראל או מעבר לים, תוך שימת דגש על פיזור סיכונים וכן השקעה בסכומים קטנים ביחס לשוק הנדל”ן המסורתי. למעשה, על מנת להשקיע במגוון פרויקטים בתחום רצוי ליצור קשר עם קרנות מובילות כמו קרן רייט, מתוך מטרה לקבל סיוע וליווי לכל אורך הדרך תוך שמירה על נזילות כספי ההשקעה. בכך, תוכלו גם אתם לגוון את תיק ההשקעות באופן סולידי ועם שימת דגש על קבלת תשואות יציבות – לאורך שנים.

מה חשוב לדעת לגבי השקעה אלטרנטיבית?

השקעה אלטרנטיבית מאפשרת לכם כמשקיעים לפזר את תיק ההשקעות באמצעות מוצרים פיננסים כמו איגרות חוב או פיקדונות לצד נכסים אלטרנטיביים שלהם קורלציה נמוכה לשוק ההון. למעשה, דרך קרן מובילה בתחומה המתמחה באיתור של נכסי נדל”ן אלטרנטיביים כמו נדל”ן מניב כמו חניונים, בתי אבות, בתי מסחר ועוד מאפשר לכם לקבל תשואה קבועה לצד ידיעה כי השקעה בתחום אינה מושפעת מהתנודתיות בשוק ההון. מאחר ומדובר בהשקעה בעלת מאפיינים שונים, היכולת שלכם לקבל החלטה בנוגע לביצוע ההשקעה חייבת להתבצע בסיוע מצד קרנות שהפעילות המרכזית שלהן היא בתחום הנדל”ן.

לסיכום, ישנם מודלים רבים להשקעה בפרויקטים אלטרנטיביים בתחום הנדל”ן: החל מרכישה של נכס נדל”ן דרך חברה שהוקמה לטובת העניין, הצטרפות לקרן המתמחה באיתור ומינוף פרויקטים כמו גם עסקה ישירה מול בעל הנכס. בהשקעה זו ניתן בהחלט לקבל דריסת רגל משמעותית בעולם האלטרנטיבי שהולך ותופס  תאוצה, כחלק מהבנה כי להשקעה בפרויקטים בתחום יש פוטנציאל אדיר מבחינת התשואה וגם מבחינת יצירת תמהיל נכון התואם את האופי שלכם כמשקיעים.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

איך לבצע השקעה נכונה ומשתלמת?
מטבעות קריפטוגרפיים
בנקים גדולים באירופה מאפשרים חשיפה לשוק הקריפטו ולביטקוין
מתקפת הסייבר האחרונה על שוק הקריפטו עלתה למשקיעים 180 מיליון דולר, בפחות מדקה אחת
3M
הסיפור של 3M
קוסמטיקה וקנאביס
קוסמטיקה וקנאביס בעולם אלטרנטיבי