ניהול השקעות

ניהול השקעות בתחום האלטרנטיבי: טיפים שכל משקיע חייב להכיר

היכולת שלכם כמשקיעים כשירים ליצור תיק השקעות המנוהל בצורה מיטבית אינו מוגבל. למעשה, כל מה שצריך הוא לעקוב אחר הטיפים אותם נציג לכם כעת, כחלק מיצירה של הזדמנויות חדשות וכן חשיפה למוצרי השקעה בתחום האלטרנטיבי שנמצא במגמת תאוצה. מהם הטיפים שכל משקיע חייב להטמיע? להלן הסקירה המיוחדת שלנו:

טיפ ראשון: גיוון השקעות

ניהול השקעות חכם צריך לקחת בחשבון את התנודות בשוק ההון המסורתי. לאחר שנה מורכבת במיוחד אשר הייתה מזוהה מאוד עם חוסר וודאות, משקיעים כשירים הבינו כי חלק מהותי מניהול השקעות חכם ויעיל חייב להתבסס על גיוון השקעות אותו ניתן לבצע באמצעות השקעה אלטרנטיבית לצד השקעה באפיקים המסורתיים. סקטורים כמו סקטור הטכנולוגיה והקאנביס זכו להתעניינות אדירה בעקבות גיוסי כספים נרחבים ועל כן השקעה בסקטור האלטרנטיבי מהווה דרך להפחית את החשיפה

טיפ שני: מעקב מתמיד אחר מגמות

ניהול השקעות חכם חייב להיות מבוסס על מעקב מתמיד אחר מגמות שיכולות להניב בעבורכם תשואות עודפות בעקבות מגמות חזקות בענף האלטרנטיבי. מעקב מתמיד אחר תחומי השקעה אלטרנטיביים דורש לא מעט זמן, ועל כן רצוי להיעזר בפלטפורמות הדיגיטליות לטובת מעקב אחר האנליזה של אנליסטים בשוק ההון וכן בענף האלטרנטיבי, לטובת מעקב שוטף וכן זיהוי הזדמנויות חדשות. עם זאת, המידע באינטרנט אינו מהווה תחליף לקבלת מידע מקצועי ועל כן קבלות ההחלטות צריכה להתבצע בליווי מצד קרן המתמחה בתחום.

טיפ שלישי: הצטרפות לקהילת משקיעים

ידע הוא כוח, ובאמצעות הצטרפות לקהילת משקיעים כמו כאן בפורטל שלנו תוכלו לקבל מידע מהימן ומקצועי בנוגע למגמות חדשות בענף האלטרנטיבי לצד אפשרות להיחשף לתחומים נוספים. הידע הנרחב אותו ניתן לקבל בפורטל כמו גם דרך האתרים של קרנות המתמחות בתחום ההשקעות האלטרנטיבי מספק לכם את המפתח לטובת שיתוף מידע שיכול להניב לכם לא מעט כסף לתיק ההשקעות.

טיפ רביעי: הגדרת יעדים

חלק בלתי נפרד מניהול חכם ויעיל של תיק ההשקעות שלכם חייב להתבסס על הגדרת יעדים לטווח הקצר וכן לטווח הרחוק. באמצעות יעדים תוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי היעד של תיק ההשקעות שלכם ובהתאם לכך גם את התנודתיות ורמת הסיכון של התיק, לטובת ניהול חכם המבוסס על צמצום

טיפ חמישי: מחקר

למרות הפיתוי הרב בהשקעה בתחום מניב כמו למשל תשתיות, ניהול ההשקעה שלכם צריך להתבסס גם על מחקר מקיף ולא ע”פ גחמות. במסגרת המחקר נדרש לבצע בדיקה על הנתונים הפיננסים של החברות הפועלות בתחום, מתחרים וכן השדרה הניהולית, כל זאת כחלק ממערך קבלת החלטות מושכל שבמסגרתו ניתן משקל לחקר מקיף אותו ניתן לבצע בסיוע הקרן עמה אתם בוחרים לעבוד מתוך מטרה ליצור תיק השקעות בעל פוטנציאל אדיר לטווח הקצר ובוודאי לטווח הרחוק.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

רובין הוד
רובין הוד – האפליקציה שמשגעת את וול – סטריט
השקעות אלטרנטיביותהשקעות אלטרנטיביות
תעשיית הנשק: האש הקפיטליסטית והקדמה הטכנולוגיה
טכנולוגיה
השקעות עתק בטכנולוגיה מובילות את כלכלת דובאי לצמוח ב-4%
דשבורד
מדוע צריך דשבורד טוב כדי לנהל עסק?
השקעה בנדל"ן
לידיעת המחפשים השקעה אלטרנטיבית בנדל”ן: אלו התחזיות לנדל”ן הישראלי ב 2022