טסלה בישראל

לאחר שנים של ציפיות הודיעה חברת טסלה – ענקית הרכב החשמלי על כניסתה לישראל, עם שלושה דגמים שיוצעו לציבור במחירים נגישים. הכניסה שלה לישראל מהווה בעבור חברות הטכנולוגיה הזדמנות יוצאת דופן לטובת השקעה אלטרנטיבית – עליה נפרט כעת.

טסלה בישראל: כל מה שרציתם לדעת

לאחרונה הודיעה טסלה – ענקית הרכב החשמלי על כניסתה לישראל, ועל התחלת שיווק דגמי הרכב החשמליים שלה לקהל הלקוחות כאן בישראל החל מחודש פברואר הקרוב. בשונה מהשקות רכב כפי שהכרנו, טסלה החלה לשווק את הרכבים דרך אתר ממנו ניתן לבצע הזמנה של דגם הסטנדרט של החברה מודל 3 במחיר שמתחיל ב 179,213 ₪ עם טווח נסיעה של עד 448 ק”מ, רכב בגרסת הלונג ריינג במחיר של 219,510 ₪ עם טווח נסיעה של 580 ק”מ והדגם המבוקש ביותר פרופרמונס במחיר של 250,000 ₪. חשוב לציין כי המחירים של טסלה בישראל הפתיעו את המומחים בענף הרכב שציפו כי המחירים יהיו גבוהים יותר לצרכן. ע”פ נציגי החברה דיווחו כי כבר עכשיו נרשמו אלפי ישראלים לרשימות המתנה לצורך רכישה. עם זאת, חשוב לציין כי רכבי טסלה נמכרים כאן במחיר בסיס ועל כל תוספת כמו מערכת נהיגה אוטונומית הצרכן ייאלץ לשלם תוסף של 37,500 ₪. טסלה הודיעה כי מרכז השירות שלה יוקם בעיר פתח תקווה ואילו התצוגה של הרכבים תתבצע בקניון רמת אביב, כאשר בשלב הראשון יפתחו נקודות טעינה בערים תל אביב וחיפה ובהמשך יתרחבו לנקודות נוספות.

חברות הטכנולוגיה כבר עומדות בתור

חברות הטכנולוגיה זוכות בשנים האחרונות להתעניינות רבה מצד משקיעים שמעוניינים לבצע השקעה אלטרנטיבית כבר עומדות על הקווים לקראת שיתוף פעולה עם ענקית הרכב. חברות הטכנולוגיה כאן בישראל כמו גם בעולם מתמקדות בפיתוח של טכנולוגיות ייחודיות לענף הרכב, ובכך משפרות את חווית הנהיגה דרך מערכות מולטימדיה ושליטה מרחוק  ועד לנקודות הטענה בעבור רכבים חשמליים. מדובר באחת החולשות של טסלה כאן בישראל, בשל פריסה מועטה תחנות הטענה לרכבים. חברות הטכנולוגיה שמתמחות בתחום יכולות לגשר על הפער של טסלה, ובהתאם לכך ליצור בעבורה פריסה רחבה יותר של נקודות הטענה. על כן משקיעים אשר יחליטו לגוון את תיק ההשקעות באמצעות השקעות קטנות בדמות חברות טכנולוגיה יכולים לצפות לתשואה יציבה, כחלק ממגמה רחבה המשפיעה על ענף הרכבים החשמליים שהולך ותופס תאוצה ומגלגל מיליארדי דולרים מדי שנה.

חדשנות וטכנולוגיה בענף הרכב החשמלי

טסלה נחשבת לחברת רכב חדשנית המטמיעה ברכבים שלה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, ועל כן בעבור חברות טכנולוגיות הכניסה של טסלה לישראל מהווה הזדמנות מצוינת ליצירה של הסכמים אסטרטגיים בתחום של נהיגה אוטונומית, מערכות אבטחה מתקדמות ועוד. מייסד ומנכ”ל החברה איילון מאסק שנחשב לדמות צבעונית בתחום העסקים ובענף הרכב בפרט סיפר בראיונות אחרונים לאמצעי התקשורת כי נושא החדשנות והטכנולוגיה נמצאים בבסיס של טסלה, עם דגש על שימוש במערכות של פאנלים סולאריים (השקעה אלטרנטיבית מסקרנת בפני עצמה) לטובת אחסון אנרגיה לבתים פרטיים. חברת סולאראדג’ הישראלית כבר חתמה על הסכם בשווי של מיליוני דולרים לטובת ייצור מצברים ואחסון אנרגיה, ועל כן כניסתה של טסלה לישראל מהווה את יריית הפתיחה לקראת עידן המשלב חדשנות וטכנולוגיה בענף הרכב, אבל לא רק.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

שוורים ודובים
שוורים ודובים: אפל תשיק היום את האייפון 13, טים קוק מנכ”ל החברה חוגג עשור בתפקיד עם תשואה של 1,200%
איך להשקיע בנדלן בחול
איך להשקיע בנדל”ן בחו”ל?
טוויטר
טוויטר מצייצת מציאות אחרת לאחר עונת הדוחות?
ווטרטק
סקטור חדש שכדאי להכיר: טיהור מים, ווטרטק
השקעה אלטרנטיבית
כיצד משבר האקלים משפיע על אספקת הגומי העולמית?