לצלול להשקעות

השקעות אלטרנטיביות: לקפוץ למים העמוקים  

 אפיק השקעות חדשני ומסעיר הוא עולם ההשקעות האלטרנטיבי. אם עד לפני מספר שנים רק המשקיעים המוסדיים כמו גם הגופים הפיננסי יכלו להשקיע בנכסים אלטרנטיביים בכפוף לגופים המפקחים, כיום גם משקיעים כשירים עם הון נזיל יכולים להשקיע במוצרים שונים באמצעות ליווי מקצועי דרך קרן המתמחה בתחום. בשנים האחרונות נרשם זינוק במספר המשקיעים אשר החליטו לצלול העמוקים ולהשקיע בעולם ההשקעות האלטרנטיבי, מתוך מטרה להיות מעורבים במיזמים שונים אשר הם בעלי פוטנציאל לתשואה יציבה, כמו למשל תחום הביוטיק שבעקבות נגיף הקורונה זכה להתעניינות גוברת מצד משקיעים. חברות שמפתחות תרופות כמו גם חיסונים יכולות לחולל שינוי אמיתי בעולם הרפואה אך גם בתיק ההשקעות שלכם, ולכן הזינוק למים העמוקים צריך להתבצע תוך הבנה כי ראייה ארוכת טווח היא חלק בלתי נפרד מהתפיסה החדשנית של המאה ה 21.

פיזור סיכונים – חלק בלתי נפרד מהיתרונות של השקעות אלטרנטיביות

יתרון בולט בתחום של השקעות אלטרנטיביות נובע מתוך היכולת שלכם כמשקיעים מתוחכמים ובעלי הון נזיל לפזר את הסיכונים בתיק ההשקעות, כחלק מהבנה כי השקעה רק במניות או רק באג”ח משמעותה היא להניח את כל הביצים בסל אחד – במקום לפזר אותם.

תשואות גבוהות לטווח הקצר ולטווח הרחוק

השקעות בנכסים לא סחירים כמו השקעות פרטיות, נדל”ן, תשתיות ועוד מהוות אפשרות ממשית להשיג תשואות גבוהות אך גם לפזר את הסיכונים באופן ריאלי, וכחלק מבנייה של אסטרטגיה המבוססת על נקודת מבט רחבה אותה ניתן ליצור בהתאם לתוכנית ברורה המותאמת למטרות שלכם. מאחר ומדובר בהשקעות בסדרי גודל משמעותיים בהיבטים כספיים, נדרש להכיר היטב את קרן ההשקעות עמה אתם עובדים מאחר ולכל מוצר השקעה בתחום של השקעות אלטרנטיביות כרוך בסיכונים לצד תשלום של מיסוי, ועל כן בחינה של כלל ההיבטים: מטרת ההשקעה, תקופת ההשקעה, מידת הסיכון, מיסוי וכמובן הסכום אותו תרצו להשקיע הם חלק בלתי נפרד מהיכולת שלכם לקפוץ עמוק למים באופן בטוח.

לסיכום, אין ספק כי שחייה במים העמוקים של עולם ההשקעות האלטרנטיבי הוא בעל משמעויות כבדות משקל. עם זאת, בזכות הידע, הליווי האישי והניסיון של קרן סיטרין תוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים בגוף מוביל אשר ידע להנחות אתכם בדרך ולהוביל אתכם לחוף מבטחים, בדיוק כמו המשקיעים הגדולים בעולם.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

רכב חשמלי
כמה מס תשלמו על הרכב החשמלי הבא שלכם?
שאקיל אוניל
ההשקעות האלטרנטיביות של שאקיל אוניל
עליבאבא ואמאזון
מזרח ומערב: עליבאבא מול אמזון
השקעות אלטרנטיביות
תשקיעו כמו הגדולים ביותר, תשקיעו אלטרנטיבי
נדלן
שוק הנדל”ן רותח – כיצד תוכלו להרוויח מכך?