מהלכים בעולם ההשקעות

משקיעים? הגיע הזמן לנצל הזדמנויות וליצור מהלכים חדשים שישפיעו על תיק ההשקעות

היכולת שלכם כמשקיעים ליצור בעבורכם הזדמנות בעולם ההשקעות הוא בהחלט ממשי, ואף נגיש יותר מאי פעם. למעשה, אם בעבר היכולת שלכם כמשקיעים מתוחכמים לבצע מהלכים חכמים בתיק ההשקעות הייתה מוגבלת למדי, כיום באמצעות ידע וליווי אישי של מיטב המומחים בתחום ההשקעות ניתן ליצור מהלכים אסטרטגיים המבוססים על האופי שלכם כמשקיעים ועל היכולת שלכם לצפות רחוק, בייחוד בעידן שבו רבים מבקשים ליצור תיק השקעות מאוזן. בשל כך, עולם ההשקעות האלטרנטיבי החולש על מגוון תחומים מהווה הזדמנות אדירה וראשונה מסוגה לחשיבה מחודשת ובעלת פוטנציאל אדיר לטווח הרחוק.

מדוע דווקא עכשיו?

השאלה שאתם בוודאי שואלים את עצמכם היא למה לשנות את ההרכב של תיק ההשקעות דווקא עכשיו. התשובה? ובכן, הכספים הנזילים ששוכבים בפיקדונות או בפק”מ אינם עובדים בשבילכם ולמעשה היכולת שלכם להשקיע בצורה חכמה היא חלק בלתי נפרד מפיזור סיכונים בתיק ההשקעות. כאשר אנו בוחנים את ההשקעות האלטרנטיביות, ניתן בהחלט לומר כי למרות שהן לא היו חשופות לציבור הרחב והיו בעיקר בגדר “סוד שמור” אצל משקיעים מוסדיים, כיום בזכות קרנות מובילות בתחומן ניתן להשקיע בתחומים רבים הכוללים בין היתר: קרנות גידור, קרנות הון סיכון, תשתיות, חברות ביוטיק, קרנות נדל”ן ועוד. מדובר בעולם מרתק המשלב בין עולם ההשקעות המסורתי (אג”ח, מניות) לצד השקעה לטווח הרחוק לטובת העתיד הפיננסי שלכם. דרך קרן מובילה בתחומה כמו קרן סיטרין תוכלו ליצור תוכנית השקעה עסקית המבוססת קודם כל על בחירת הנכסים המתאימים לכם ולאחר מכן בחינה של התשואות אותן תוכלו לקבל כתוצאה מהשקעה בתחום האלטרנטיבי. חשוב לשים דגש על כך כי קבלת התשואות היא ברובה לטווח הרחוק, אולם יש נכסים אלטרנטיביים אשר יכולים להעניק לכם תשואה גבוה ביחס לסיכון. עם זאת, צריך לקחת בחשבון אלמנטים שונים כמו חוסר נזילות של הכספים ועל כן ההחלטה לגבי השקעה בתחום האלטרנטיבי צריכה להתבסס קודם כל האופי שלכם כמשקיעים ובחינת המצב הפיננסי לטובת יצירת ערוץ פיננסי אידיאלי התפור למידות שלכם.

מהלכים מתוחכמים ובעלי פוטנציאל אדיר

היתרון הגלום בהשקעה בתחום האלטרנטיבי כוללת קודם כל את היכולת למתן את התנודתיות של תיק ההשקעות, וזאת בשל העובדה כי מדובר בהשקעות שאינן נסחרות באופן פומבי ולכן אינן מושפעות באופן ישיר מההיצע והביקוש. בנוסף, מדובר בתחום המאפשר למשקיעים מתוחכמים ובעלי הון נזיל להשקיע את הכסף שלכם בטווח הרחוק ולתקופה מוגדרת מראש, מתוך כוונה לבסס את תיק ההשקעות באופן שבו מקטינים את התנודתיות אך מגדרים את הסיכון לתקופה מוגדרת מראש שבמסגרתה ניתן להוביל ליצירת שינוי אמיתי – ולקביעת מהלכים שישפיעו על העתיד הפיננסי הרחוק.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

קופת גמל להשקעה
קופת גמל להשקעה – האם זה כדאי?
הבנקאות דיגיטלית
הבנקאות הדיגיטלית
פתרונות שילוח ואריזה מתקדמים לתעשייה
ארהב מול סין
ארה”ב מול סין – האם המהלך של נשיא ארה”ב ישפיע על יחסי הכוחות?
שוק הקריפטו
שוק הקריפטו: המטבעות הגדולים בירידה, מה צפוי לקרות הלאה?