מאנדיי

חברות הטכנולוגיה הישראליות ממשיכות לזרוח: Monday בדרך להנפקת ענק

חברת הטכנולוגיה והתוכנה הישראלית מאנדיי פרסמה בשבוע האחרון תשקיף לקראת ההנפקה של החברה בנאס”ק, לפי שווי של 6 מיליארד דולר. מאנדיי נחשבת לאחד מסיפורי ההצלחה הגדולים של השנים האחרונות, לא מעט בשל הקפי גיוס גדולים שמגיעים בימים אלו לשיא של 570 מילון דולר. מאנדיי הוקמה בשנת 2012 ע”י רועי מן וערן זינמן אשר משמשים עד היום כמנכ”לים, ואת פעילותה החלה בשנת 2014. החברה מתמחה בפיתוח פלטפורמה שבמסגרתה עסקים יכולים לנהל פרויקטים דרך מערכת חכמה ויעילה, ובחסות משבר הקורונה הצליחה למנף את פעילותה ולהכפיל את ההכנסות שהגיעו ל 161 מיליון דולר. עם זאת, עדיין מדובר בחברה הפסדית – כפי שניתן להבחין בדוחות השנתיים אותה פרסמה רק לאחרונה. עם זאת, מאנדיי הישראלית מצטרפת לחברות תוכנה רבות המתמחות בענף הטכנולוגי שמצליחות להשלים סבבי גיוס הן דרך קרנות גידור והן דרך משקיעים כשירים אשר מבינים כי בעולם האלטרנטיבי חברות הטכנולוגיה מניבות לא רק תשואות נאות, אלא גם פוטנציאל אדיר לתיק ההשקעות.

יותר מ 100,000 ארגונים – כך ענף התוכנה כובש את העולם האלטרנטיבי

חברת מאנדיי מספקת את הפלטפורמה שלה למעל 100,000 ארגונים בכל רחבי העולם. החברה נחשבת לאחד מחדרי הקרן המסקרנים ביותר כאן בישראל, לא מעט בשל שיעור הצמיחה המהיר אך גם בשל פעילות ענפה בתחום השיווק והפרסום אותה היא מבצעת בהצלחה. ההצלחה של מאנדיי מהווה חלק בלתי נפרד מענף התוכנה שנחשב לאחד הענפים האטרקטיביים ביותר להשקעה, ועדות לכך ניתן לראות הן בהנפקה של מאנדיי בנסד”ק כמו גם חברות המתמחות בתחום של פיתוח תוכנות חכמות. בעולם שבו הריבית אפסית והשקעות סולידיות הפכו לפחות אטרקטיביות, האופציה להשקיע בחברות כמו מאנדיי הוא שריר וקיים – כפי שיעידו משקיעים כשירים שהחליטו להשקיע בתחום ובכך הניבו לתיק ההשקעות תשואות נאות של עשרות אחוזים.

כיצד תוכלו לנצל את ההצלחה של חברות הטכנולוגיה לטובת תיק ההשקעות האלטרנטיבי שלכם?

זה לא סוד שההייטק הישראלי נחשב לסיפור הצלחה מסחרר, כאשר רק במהלך העשור החולף הצליחו חברות ישראליות לבצע הנפקות מוצלחות בשווי של מעל ל 110 מיליארד דולר. היכולת שלכם כמשקיעים כשירים לגוון את תיק ההשקעות באמצעות השקעות אלטרנטיביות בחברות טכנולוגיה כמו מאנדיי הוא חלק בלתי נפרד מניהול של הכספים הנזילים באופן חכם ועם ראייה לעתיד.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

הייחוד של פוליסת חיסכון
חשיפה לנכסים לא סחירים – על הייחוד של פוליסת חיסכון
השקעות אלטרנטיביות
למרות המהפכה הדיגיטלית 77.5% מהספרים הנמכרים מודפסים
עוברים לקנות באינטרנט
עוברים לקנות באינטרנט
מציאות רבודה
מציאות רבודה וגוגל: השחקנית החדשה בשוק האקססוריז למציאות רבודה (AR)
טכנולוגיה
ממלכת השבבים העולמית נמצאת בין סין לארה”ב