חקלאות

ענף החקלאות עובר שינויים דרמטיים ועדות לכך ניתן למצוא בפיתוח מואץ של כלים אשר נועדו לאפשר לחקלאיים לקבל פתרונות יעילים לטובת יצירת שיטות יצרניות מדויקות. באמצעות הטרקטור החשמלי של מונר, ניתן בהחלט לומר כי השינוי כבר כאן – והוא מרגש מאי פעם.

הטרקטור החשמלי של מונר: התאמה מדויקת לצרכים של החקלאיים במאה ה 21

ענף החקלאות הוא ענף מסורתי המשמש כמקום עבודה ופרנסה לעשרות אלפי בני אדם, מזה אלפי שנים. עם זאת, הענף כפי שהכרנו עד לפני מספר שנים השתנה ללא הכר וזאת בשל הצרכים החדשים של החקלאיים שמחפשים לעבור לשיטות עבודה יעילות, מדויקות וטובות יותר – לא מעט בשל המחסור החמור בכוח אדם לצד משבר האקלים אשר משפיע מאוד על התוצרת המקומית. בהתאם לכך, חברות המתמחות בפיתוח של מוצרים טכנולוגיים לטובת הענף זוכות להתעניינות מוגברת מצד משקיעים, לא מעט בשל הפיתוחים הטכנולוגיים אשר נותנים מענה מדויק לצרכים של התעשייה שמגלגלת מיליארדים כמו גם מהווה מקור הכנסה מרכזי של מדינות רבות בעולם, כולל ישראל. בשל כך, חברת Monarch Tractor נחשבת לאחת החברות המסקרנות בענף הטכנולוגי, וזאת בשל פיתוח של טרקטור חשמלי אוטונומי המאפשר לחקלאים לעבוד גם באזורים מורכבים המקשים על הפעילות השוטפת, כחלק מהמטרה של החברה לספק לחקלאות את הכלים ליצור שיטות עבודה אקולוגיות ויעילות אך גם חסכוניות בעבור החקלאים של המאה ה 21. בעקבות הפיתוח של הטרקטור זכתה החברה בשנת 2021 בתחרות פרס העסקים והחדשות ואף קיבלה את פרס הארד בקטגוריה של בינה מלאכותית עליה מבוסס הכלי, ועל כן הטרקטור החשמלי של החברה מהווה ללא ספק בשורה אמיתית בעבור החקלאים בכל רחבי העולם – כמו גם ציבור המשקיעים.

שילוב של עולם מסורתי ביחד עם חדשנות וטכנולוגיה

כאמור, הטרקטור החדש של החברה הינו מכשיר עטור פרסים שמציע בעבור חקלאים אפשרויות מתקדמות הכוללות בין היתר חשמול, אוטומציה וכן ניתוח נתונים מתהליך הקציר באופן המאפשר להגביר את היעילות כמו גם הבטיחות ולצד זה גם למקסם את הרווחים בעבור ציבור החקלאיים.  פרווין פנצה, מנכ”ל ומייסד שותף של החברה סיפר במסיבת עיתונים לאחר הזכייה בפרס היוקרתי כי “השילוב של טכנולוגיה ביחד עם ניתוח נתונים מסייע לתעשיית החקלאות להפחית עלויות ובהתאם לכך גם את הפליטות. המשימה של הטרקטור החשמלי היא לשפר את שיטות החקלאיות הקיימות, באופן בטוח וחסכוני”. על כן, הפיתוח של החברה מהווה זריקת עידוד נוספת והכרחית לעבר הענף שנמצא בנקודת זינוק שעתידה להשפיע על הכיס של המשקיעים, ככל שטכנולוגיות ופיתוחים כמו הטרקטור החשמלי ייכנסו לשימוש מלא.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

קריפטו
ראלי של יותר מ – 50%: מי המטבע הקריפטוגרפי ש”עשה קופה”?
השקעה בתשתיות
איך נכון להשקיע בקרן תשתיות?
סטארלינק
על ספייס איקס, אינטרנט, ו… חתולים
נדלן
שוק הנדל”ן רותח – כיצד תוכלו להרוויח מכך?
פתרונות שילוח ואריזה מתקדמים לתעשייה