השקעות אלטרנטיביות

עולם הטכנולוגיה הולך ומתפתח – גם לשווקים מפתיעים

חברות הטכנולוגיה זוכות להתעניינות עצומה מצד קהל המשקיעים הכשירים כמו גם קרנות גידור, וזאת בשל הקדמה הטכנולוגית פורצת דרך המאפשרת לאותן חברות לשנות את חוקי המשחק ולקדם ענפים שעד עכשיו נותרו מאחור, לקדמת הבמה. אחד מהענפים המסקרנים ביותר הוא ללא ספק ענף הדייג. מדובר בענף שזוכה בשנים האחרונות להתעניינות הולכת וגוברת, הן מצד דייגים חובבים והן מצד חברות מסחריות המעוניינות להטמיע את הפיתוחים הטכנולוגיים לטובת דייג המתבצע בצורה מדויקת, מהירה וידידותית לסביבה. כפועל יוצא מכך, ניתן לראות כיצד חברות הטכנולוגיה מצליחות לגייס מיליוני דולרים לטובת המשך הפיתוח, ובייחוד בענף הדייג. כך לדוגמה, חברת depper הצליחה לפתח כדור עמיד שצף במים ומאפשר לסרוק את הקרקע, למפות את העומקים ובהתאם לכך לקבל ישירות למכשיר הנייד נתונים מלאים לגבי מצד הדגה. מדובר בפיתוח טכנולוגי שעונה באופן מדויק על הצורך של הדיגיים לקבל תמונה מלאה של תנאי השטח, לטובת קבלת החלטות. נוסף לכך, דייגים נאלצים להתמודד עם תנאי אקלים משתנים ועל כן העולם הטכנולוגי מספק אפשרות לבחון לעומק את מבנה הקרקעית וכן לזהות נחילי דגים, כולל גודלם המדויק. חיישנים אלו המבוססים על בינה מלאכותית לצד מערכות מתקדמות מהווה ללא ספק הזדמנות השקעה יוצאת דופן בעולם האלטרנטיבי, בשל הביקוש הגבוה למוצרים אותן מפתחות חברות טכנולוגיה כאן בישראל כמו גם בעולם.

השקעה אלטרנטיבית המגלמת בחובה פוטנציאל אדיר

תעשיית הדייג נחשבת לאחת התעשיות הגדולות ביותר בעולם, והיא מעסיקה מיליוני בני אדם. זאת ועוד, מדובר בתעשייה עליה מתבססים 3 מיליארד בני אדם התלויים באופן מוחלט בדגים. נוסף לתעשייה, קיימת תעשייה משנית של דייגים חובבים כמו גם מקצועיים. ע”פ הערכות, בישראל מדובר בתחום שמגלגל כ 100 מיליון ₪ מדי שנה ובעולם בהיקפים הגדולים פי שלושה ואפילו ארבעה. לכן, חברות המתמחות בתחום הטכנולוגיה ובפרט יצירה של עזרים המאפשרים לתעשייה הזו להתקדם ולבצע תהליך דייג חכם ויעיל מהווה דרך מצוינת לגוון את תיק ההשקעות, כחלק מהפוטנציאל הגלום בשוק. זאת ועוד, הטכנולוגיה הזו מסייעת לדייגים להתמודד עם תופעות טבע קיצוניות שמשפיעות על תוצרת הדגה המקומית, כמו ביפן למשל. על כן, שווה לבחון את הטכנולוגיות ואת ההתקדמות של הטמעת העזרים – כחלק משינוי פני ענף הדגה כאן בישראל,  ובכל רחבי העולם.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

טוויטר
טוויטר מצייצת מציאות אחרת לאחר עונת הדוחות?
נדלן
הממשלה רוצה לצנן את שוק הנדל”ן: שינויים צפויים במס רכישה על נכסים להשקעה
הדרך אל העושר
הדרך אל העושר, כיצד בונים תיק נכסים בסבלנות והתמדה?
הסוללה של גנרל מוטורס
האם ג’נרל מוטורס תצליח לכבוש את עולם הרכב עם הסוללה החדשה?
פטרית כמהין
האם זאת אחת ההשקעות האלטרנטיביות המסקרנות ביותר של 2021?