השקעה

חברת בוגאטי אשר נחשבת לחברה המובילה בעולם בתחום ייצור מכוניות מהירות המבוססות על בנזין הכריזה לאחרונה על שיתוף פעולה ראשון מסוגו לטובת פיתוח של הדור הבא של מכוניות חשמליות ומהירות. בכך, היא נותנת דחיפה נוספת למהפכת הרכב האלטרנטיבית, ובקטגוריית רכבי הספורט והיוקרה.

בוגאטי נכנסת לזירת הרכבים החשמליים

חברת בוגאטי נוסדה בשנת 1998 ונחשבת מאז לאחת מהחברות המובילות בעולם בתחום ייצור הרכבים, בייחוד רכבי יוקרה וספורט שמגיעים למהירות אדירה. מדובר באחת מיצרניות הרכב היוקרתיות ביותר בעולם וכעת החליטו קברניטי החברה להיכנס עמוק למים העמוקים ולהתחיל לפתח את הדור הבא של הרכבים החשמליים, כחלק מהבנה כי עולם הרכב משתנה בקצב מהיר ורכבים המבוססים על בנזין לא רק שאינם נחשבים למבוקשים אלא אפילו נתפסים בעיני הציבור כמזהמים, בשל ההשפעות החמורות של השימוש בדלקים שנמצאו בעלי קשר ישיר להתחממות הגלובלית. על כן, העולם הישן של הרכבים משתנה לנגד עינינו ועדות לכך ניתן למצוא בהכרזה של החברה כי תתחיל לפתח בקרוב ביחד עם יצרנית הרכב הקוריאנית רימאק מכונית על חשמלית המשלבת לא רק מערכת חשמלית אקולוגית אלא גם ייצור מוקפד שבמסגרתו תוכל החברה להרחיב את היצע הרכבים. אין ספק כי בעבור החברה הקרואטית אשר נוסדה רק לפני 11 שנים ומאז הצליחה לשבור שיאי תאוצה של רכבים חשמליים מדובר בחיזוק משמעותי, אולם ניתן בהחלט לומר כי בזכות שיתוף הפעולה ניתן לומר כי המהפכה בענף הרכב תופסת תאוצה, ומשפיעה על הכיס של המשקיעים.

מדוע זה הזמן להשקיע בענף האלטרנטיבי?

ענף הרכב מגלגל מדי שנה מיליארדי דולרים. עם זאת, בשנים האחרונות ועם ההבנה כי לאמצעים הטכנולוגיים שאותן מפתחות חברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם יש חלק בלתי נפרד מהתקדמות של הענף מעולם ישן לעולם חדש, החלו יותר ויותר קרנות גידור כמו גם משקיעים כשירים להביע התעניינות בחברות המתמחות בענף הרכב – בין אם מדובר בטכנולוגיה המוטמעת בתוך הרכבים כמו גם מערכות היברידיות שנועדו להפחית את התלות בבנזין.

חדשנות ופיתוח בעלות פוטנציאל אדיר לתיק ההשקעות

ע”פ ההודעה לעיתונות של החברה, הרכבים החדשים של החברה יהיו מבוססים על טכנולוגיות חדשות שיהפכו את המכונית של החברה למכונית על שלא נראו כמותן, לצד יוקרה המזוהה עם רכבי העל של החברה. שיתוף הפעולה בין שתי החברות עשוי להוביל לא רק לייצור של רכבים חשמליים אלא גם לגידול בתשואות של משקיעים אשר מבינים כי ענף הרכב משתנה, ומעורבות בפרויקטים מסוג זה עשויה להוביל לגיוון תיק ההשקעות ויצירת נתיבי השקעה בעלי פוטנציאל אדיר לכיס – ולעולם החדש של הרכבים.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

השקעות אלטרנטיביות לעומת אג”ח
שוק ההון
שוורים ודובים: עליות שערים באסיה, המדדים המובילים בסין מתאוששים עליבאבא עולה ב-1.5% בהונג קונג
שוק ההון
שוורים ודובים: אל סלבדור מפילה את  הביטקוין ב-10%, מניות הקריפטו MicroStrategy  ו-Coinbase נופלות ב-9% וב-4% בהתאמה
ביומד
השוואת ביצועי חברות הביומד מתחילת השנה בארץ ובעולם
בלוקצ'יין
מה זה בלוקצ’יין?