NFT

כבר ראינו סרטים שהפקתם מומנה על ידי NFTs וישנם כמה סרטים דוקומנטריים בשלבי הפקה שונים על טרנד ה – NFT שנראה שהוא כובש את העולם, אבל מה בעניין סרטים המבוססים על אוספי NFT? ובכן סרטים כאלה גם הם בדרך. בתוך הפריחה הפרועה של טרנד ה – NFT, שהניבה מסחר בנפח של 25 מיליארד דולרים בשנה החולפת וגררה כניסה של משקיעים כמו ריי דאליו לתחום, נוצר מקום גם לעסקאות של פרויקטים להבאת הדמויות והסיפורים שלהם אל המסך הגדול. לפניכם סקירת פרויקטים של NFT אשר כבר הכריזו שהם בדרך להפוך לסרטים באורך מלא כמו גם פרויקטים אשר להם ייצוג התר אחר עסקאות סרטים פוטנציאליות.

עולם הנשים

השחקנית ריס ווית’רספון נכנסה לתחום ה – NFT וכבר השקיעה בלא מעט פרויקטים. עכשיו היא שואפת להפוך את הפרויקט המוביל שבמרכזו נשים לסרט ותוכניות טלוויזיה. בחודש שעבר הכריז אולפן ההפקה Hello Sunshine של ווית’רספון על כוונה להפיק סרט באורך מלא כמו גם סדרות טלוויזיוניות המבוססים על פרויקט ה – NFT World of Women של ים ירקאי.

בינואר השנה חתמו בעלי פרויקט world of Women עם המנהל הוותיק מתעשיית המוסיקה גיא עוזרי, שייצג אותם בעסקאות מדיה ומוצרים. חברת ההפקה של השחקנית ריס ווית’רספון סגרה עסקאות מול המנהל החדש תוך שהיא מבטיחה שלמחזיקי NFT מטעם עולם הנשים תהיה השפעה יצירתית על פרויקטים שיבוססו על אוסף התמונות.

AKU

האומן מיכה ג’ונסון (Micah Johnson), שחקן לשעבר בליגת הבייסבול האמריקנית, יצר את ה –NFT AKU כתשובה לשאלה ששמע את אחיינו בן הארבע שואל את אמו – “האם אסטרונאוטים יכולים להיות שחומי עור?”. AKU הוא אמריקאי ממוצא אפריקאי החולם להיות אסטרונאוט והוא היה דמות ה – NFT הראשונה שהוצעה לה עסקת סרט ותוכנית טלוויזיה. באפריל 2021, רק חודשיים לאחר הפצת ה – NFT הוצעו עסקאות כאלה לבעלי פרויקט ה – NFT על ידי חברת הפקות שהוקמה על ידי המוסיקאי שאו מנדז ומנוהלת על ידי אנדרו גרטלר.
מאז ועד היום, פרויקט Aku ממשיך וצובר תאוצה. רק לאחרונה נערכה תערוכה שלמה לכבודו במיאמי (דצמבר 2021). ג’ונסון, יוצר Aku, נשמע אומר שייתכן ומחזיקי ה – NFT של פרויקט אקו יוכלו להשפיע על האופן בו הפרויקט מתרחב אל עולם הקולנוע והטלוויזיה.

Huxley

התוספת הטריה ביותר לרשימת דמויות ה – NFT העתידות להפוך לסרטים היא הדמות המכונה האקסלי.
בשבוע הראשון של חודש מרץ 2022 הכריז מפיק מטעם חברת מרוול (Marvel), מר ארי ארד (הפיק את “איש הברזל”), על כוונתו ליטול חלק בהפקת סרט המבוסס על הדמות שיצר האמן בן מאורו  ואשר עומדת בבסיס פרויקט הקומיקס ב – NFT המכונה האקסלי.
מאורו עצמו שימש שנים רבות כאמן קונספט עבור סרטים כגון אליסיום וההוביט לפני שיצר את ה –NFT האקסלי. האווירה הפוסט אפוקליפטית של האקסלי יכולה להתאים מאוד לסרט מבית מארוול,  אם כי טרם נמסר אם הסרט יהיה מצולם או מצויר.

אפשרויות נוספות

באוגוסט 2021 הכריזה חברת United Talent Agency כי היא החתימה את חברת Larva Labs, יוצרת ה – NFTs קריפטופאנקס (CryptoPunks), מיביטס (Meebits) ו – Autoglyphs על מסמך כוונה לבצע מהלך משותף של החדרת הקניין הרוחני המדובר להוליווד בדמות סרט, תכניות טלוויזיה, משחק וידאו ועוד. עדיין לא ברור איך המהלך יקרום עור וגידים.

Yuga Labs היוצרים של האסימון חסר התחליף Bored Ape Yacht Club חתמו על מסמך כוונות להחדרת ה – NFT שלהם להוליווד מול המפיק שכבר הוזכר לעיל, גיא עוזרי. גם כאן מדובר על הפקת סרט באורך מלא כמו גם תכנית טלוויזיה ומשחקי וידאו. מעניין לציין כי האסימון חסר התחליף המכונה Bored Ape הפך פופולארי מאד בקרב סלבריטאים העשויים לתרום להאצת מהלך יצירת סרט שלם המבוסס על הקניין הרוחני.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

נדלן להשקעה
הנדל”ן בארץ לוהט: ביקושי שיא למסחר ולמגורים
רכב חשמלי
אאודי רושמת ניצחון על טסלה
פודטק: כמה כסף זורם לחברות תחליפי הבשר והאם הגיע הזמן לקנות מניות כאלה?
רכב חשמלי
ריינג’ רובר: המהפכה החשמלית של הנסיכה הבריטית
מניות הקנאביס נופלות
מניות הקנאביס נופלות, אילו השקעות אלטרנטיביות אחרות כדאי להכיר?