משכנתא
משכנתא

הרבה מאוד אנשים שעברו פשיטת רגל כבר עברו שנים מרגע קבלת ההפטר, עדיין לא מצליחים לקבל משכנתא. אז היום אנחנו ננסה לדבר על זה ביחד ולהבין איך הדברים עובדים? אז קדימה לעבודה.

מה הבעיה עם אנשים שעברו פשיטת רגל או בעיה אחרת?

העניין הוא כזה, בנקים לא מקבלים אנשים שעברו פשיטת רגל, פשוט כי האנשים האלו עשו את העבירה הכי גדולה שיכולה להיות בעיני הבנקים., שזה לא לעמוד בהתחייבויות. בעיני הבנקים, אתה יכול להיות לקוח שמרוויח קצבת ביטוח לאומי ואתה תהיה יותר חשוב מאשר כל הלקוחות העסקיים של הסניף, כל עוד אתה עומד בהתחייבויות שלך.

ברגע שאתה שאתה מתחיל לזייף בעמידה בהתחייבויות שלך וחוזרים צ’קים או הוראות קבע או עיקולים או כל דבר אחר, בעיני הבנק זה כבר לא משנה כמה אתה מרוויח, אתה כבר לא אהוב בסניף ובכלל לא רוצים אותך. גם אם אתה מרוויח 500 אלף בחודש.

על אחת כמה וכמה אנשים שמכריזים פשיטת רגל, בתור שעושה כבר 15 שנה משכנתא לפושטי רגל , אני יכול להגיד לכם בוודאות מוחלטת שהשגת משכנתא לאנשים שעברו פשר- זה הדבר הכי קשה שיכול להיות במערכת הפיננסית הישראלית. כי אלו האנשים שלא רק זייפו בעמידה בהתחייבויות שלהם, אלא התחמקו לחלוטין מתשלום.

מי אלו האנשים שעוברים פשיטת רגל?

אני רוצה לספר לכם שאני מטפל באנשים סופר איכותיים, רופאים, עורכי דין, רואי חשבון, מנהלים בכירים במשק. במרבית המקרים, האנשים האלו נכנסו לאיזה שהוא מיזם עסקי, שבו הם לא צלחו מסיבה כזו אחרת. זה קורה בעולם העסקים, לפעמים נופלים. 

לאחרונה טיפלתי בבעלים של אחד ממשרדי רואי חשבון הגדולים ביותר בבאר שבע, שעבר פשיטת רגל כאשר הקים חברת בנייה עם שני שותפים לשעבר. העסק הזה לא הצליח מאיזה סיבה שהיא, הם צברו חובות גדולים והלכו לפשיטת רגל. הוא הבין שהוא צריך להתעסק בדברים שלו, הקים משרד רואי חשבון מצליח והיום עובדים בו מעל 40 עובדים חרוצים. 

כאשר האיש המדהים והסופר מצליח הזה הגיע לקחת משכנתא, הוא נזרק החוצה בגלל ההיסטוריה. ברגע שאדם פונה לבנק שלו ולא מאשרים לו משכנתא, אנחנו נכנסים לתחום משכנתא למסורבים, שזה התחום שלי. כאן אני נכנס לתמונה ומתחיל לעשות את הדברים שאני עושה כדי שזה כן יהפוך להיות משכנתא וקניית נכס, למרות שהיה בעיה בהתחלה.

אז מה קורה מכאן?

במקרים האלו אני נמצא במים ידידותיים, אני כבר רגיל למקרים שבהם מסרבים למשכנתא, אני רגיל להתמודד עם בעיות וכל זה לא חדש עבורי. במקרה הזה במיוחד הרגשתי מאוד נוח עם המשכנתא במיוחד בגלל שהלקוח שלי הוא אמנם בעייתי לשעבר אבל הוא פשוט מעולה, זה הופך את החיים שלי להרבה יותר קלים.

אני מתחיל לפנות לבנקים ומסביר להם למה הלקוח שלי הוא מסורב לקבלת משכנתא , מה היו הבעיות שהביאו אותנו למצב הזה ומה היתרונות שלנו שבגללם אנחנו צריכים לקבל משכנתא. במקרה הזה הטיעונים הם מאוד קלים בשבילי, הלקוח הוא רואה חשבון סופר מצליח, המון כסף, המון הנכנסות, הכול סופר מבטיח. 

מכאן אני מתחיל לפנות לבנקים, עם כל החומר כמובן, אני מביא את הטיעונים שלי ואת הניירת של הלקוח, מניח על השולחן את ההסברים ומבקש את המשכנתא שאני צריך. הבנקים מעט מעקמים את הפרצופים, קצת עושים פוזות שזה בסדר גמור, קצת צריכים שכנועים, מעט התעקשות והכול מסתדר על הצד הטוב ביותר. הלקוח האלוף שלי מקבל את המשכנתא שהוא צריך, ניגש לקנות את הבית שהוא רוצה וכולם יוצאים מרוצים. 

אם גם אתם לא מצליחים לקבל משכנתא, אני האיש שלכם למשימה. אני אעשה את כל מה שצריך כדי להגיע ולהשיג לכם את המשכנתא שאתם צריכים.

מרטין בוקסדורף- 0508116397

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

הדפסות תלת מימד
חברות להדפסת תלת מימד משנות את העולם
שוורים ודובים
שוורים ודובים: אפל תשיק היום את האייפון 13, טים קוק מנכ”ל החברה חוגג עשור בתפקיד עם תשואה של 1,200%
פטיפון
השקעה עם קצב: איך ניתן להשקיע בתמלוגים
תוכן לאתרים
מה חשוב לדעת על תוכן לאתרים
השקעות אלטרנטיביות
למי מתאימות השקעות אלטרנטיביות?