סטרימינג

אז מה בסוף, קני מת או עדיין חי? אם גם אתם נותרתם עם השאלה הזו ושאלות רבות אחרות עדיין באוויר – יש לנו בשורות משמחות במיוחד עבורכם. טריי פארקר ומט סטון, היוצרים האגדיים של סאות’פארק, חתמו על חוזה מפלצתי של 900 מיליוני דולרים, תמורת עוד לא פחות מאשר שש עונות ו – 14 סרטים מבית היוצר של חבורת הילדים המשוגעת, כולם ישודרו עד שנת 2027.

קומדי סנטרל, שהיתה הבית של התכנית המצליחה מאז שנת 1997 ועד 2021, היא זו שרכשה את הזכות לתכנים הבאים מבית היוצר של סאות’פארק. חברת הגג ViacomCBS תאפשר שידור של הפרקים והסרטים החדשים של העונה גם בערוץ הבית של הסידרה וגם בשירותי הסטרימינג מבית החברה, בשם פרמונט +. בעולם תחרותי של חברות המספקות תכנים לצפייה ישירה – ייתכן שזו בדיוק זריקת העידוד הנדרשת לשירותי הסטרימינג הללו, על מנת לאפשר לה יתרון תחרותי על פני חברות סטרימינג מובילות כמו נטפליקס, הולו, Apple TV, ורבות נוספות.

מה היה לנו עד כה?

הפרק הראשון של סאות’פארק, סדרת אנימציה שערורייתית ונוטפת הומור שחור, שמתחילה כל פרק עם דיסקליימר שבו כתוב שהתכנים הם אפלים כל כך עד שלמעשה אף אחד לא אמור לצפות בהם, שודר באוגוסט 1997 ונחל כישלון צורב כל כך (עם פחות מ – 100,000 צופים), עד שהסדרה כולה עמדה לרדת משידור. מאז ועד היום, זכתה הסדרה (לצד המקטרגים ואלה שיוצאים נגד ההומור הבוטה שלה) לאין ספור אזכורים כאחת הסדרות הבולטות בטלוויזיה, בין השאר, פרק אחד של כמעט כל עונה זוכה לפרס אמי בקטגוריית פרק הטלוויזיה הכי טוב בכל שנה; המקום העשירי והמכובד ברשימת סדרות הטלוויזיה המשפיעות ביותר של כל הזמנים בדירוג של מגזין TV Guide הפופולארי; הצלחה מסחרית מסחררת והכנסות של מעל 83 מיליוני דולרים לסרט; כניסה לרשימת “100 תכניות הטלוויזיה הטובות ביותר של כל הזמנים” מאת מגזין Time; ואפילו ייסוד קורס אקדמי בלימודי פילוסופיה, העוסק בחשיבות הפילוסופית והתקינות הפוליטית של הסדרה.

סאות’פארק ממשיכה עד עונה 30

תאגיד השידורים ViacomCBS רכש מיוצרי סאות’פארק עונות המשך לסדרה שעשתה היסטוריה, כך שתכנים חדשים ישודרו ברצף עד שנת 2027. הם רכשו עוד שבע עונות חדשות ועוד 14 סרטים באורך מלא, ואנחנו רק יכולים לשער בנפשנו אילו תכנים בלתי הולמים עוד ייצאו מתחת ידם היצירתית של צוות הכותבים שלהסדרה. חלק ממה שכבר נשמע בנוגע לתכניות היוצרים ולמה שעוד נראה ממעלליהם של קבוצת הילדים המוזרים בעיירה סאות’פארק: סרט אימה, מחזמר, והמון הפתעות. עוד, מתכננים שני היוצרים הספק גאונים ספק מטורפים, להקים לתחייה את המסעדה המיתולוגית קאסה בוניטה ולהקים חוות קנאביס בהשראת זו המופיעה בסדרה.

המטאברס של סאות’פארק

הייתם רוצים לפגוש את סטן מארש, קייל ברופלובסקי, אריק קרטמן, קני מקורמיק וחבריהם? אם כן, עוד בשורות טובות בדרך אליכם: לאחר שני משחקי מחשב שנחשבו מצליחים המבוססים על העולם של סאות’פארק, ולצד העונות והסרטים הנוספים של התוכן שלהם כבר עומלים צוות הכותבים המסור של הסדרה, מדובר גם על משחק מחשב מהפכני המבוסס על העולם המתואר בסדרה (היא עיירת סאות’פארק בקולורדו) – בתלת מימד. המשחק שכרגע הוא מתוכנן ברמה התיאורטית בלבד מתכנן לבצע שימוש מתקדם בטכנולוגיות תלת מימד על מנת להציע “קיום אלטרנטיבי” בשכונה של סאות’פארק, עם משחק בסגנון “עולם פתוח” המאפשר לשחקנים לא רק לבצע משימות אלא גם לטייל, לנהל דיאלוגים עם השחקנים, ומי יודע, אולי אפילו להרוג את קני…

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

איזיג'ט
כתום, לבן ומעל העננים – איזיג’ט בימי קורונה
האם ישראל בדרך לאינפלציה
האם ישראל בדרך לאינפלציה?
סקירת שוק
סקירת שווקים אלטרנטיבית – ריצ’ארד ברנסון ממריא לחלל ומניית וירג’ין נופלת ב-6% , הישראליות חוזרות עם פער ארביטראז’ חיובי
נדל"ן וירטואלי
העתיד הוא עכשיו: מחירי הנדל”ן הוירטואלי בעלייה חדה
השקעות בנדל"ן באנגליה
השקעות בנדל”ן באנגליה – דיור סוציאלי – מה זה אומר והאם זה כדאי?