סוגי השקעות

מטבעות דיגיטליים: טווח השקעה קצר- ארוך הכרוך ברמת סיכון בינוני-גבוה

אחד מהתחומים הבולטים בתחום ההשקעות האלטרנטיביות הוא ללא ספק המטבעות הדיגיטליים כמו ביטקווין (עליו פירטנו לכם כאן) כמו גם מטבעות דיגיטליים נוספים שהולכים וצוברים תאוצה בקרב משקיעים מתוחכמים. למעשה, רכישה של מטבעות דיגיטליים מבוססת על נקודת הנחה כי בעתיד הערך של המטבע יעלה, ובהתאם לכך ניתן יהיה למכור אותו. מדובר בתחום שנמצא בצמיחה מטאורית, לא מעט בזכות משקיעים מתוחכמים כמו איילון מאסק שהצליח בציוץ אחד להזניק את ערכו של מטבע הדוג’קיון ב 50% ולהפוך אותו מסוג של בדיחת רשת למטבע ששווה מעל ל 50 מיליארד דולר.

הלוואות חברתיות: טווח השקעה קצר-בינוני ברמת סיכון בינוני-גבוה

הלוואה חברתית (P2P) היא הלוואה אותה ניתן להעניק לאנשים פרטיים כמו גם עסקים ללא התערבות מצד גורם שלישי הגובה עמלות, כמו הבנקים. למעשה, באמצעות הסרת החסם של גורם שלישי ניתן לספק לפרטיים כמו עסקים אפשרות להוזיל את הריבית אותה הם משלמים בעבור ההלוואה ובהתאם לכך לקבל תנאים אטרקטיביים. בעבורכם כמשקיעים מדובר בהזדמנות מעולה לקפוץ למים של עולם ההשקעות האלטרנטיביות עם השקעה כספית נמוכה יחסית, ובהתאם לכך לקבל תשואה בדמות ריבית מדי חודש תמורת הסכום אותו בחרתם להשקיע. מאז 2014 נמצא התחום של הלוואות חברתיות במגמת נסיקה, והוא רק הולך ותופס תאוצה.

תשתיות: טווח השקעה ארוך הכרוך ברמת סיכון בינונית

השקעה בתחום התשתיות מהווה הזדמנות ליצור נתיב השקעה לטווח הרחוק, וזאת בשל העובדה כי מדובר בהשקעה בפרויקטים ארוכי טווח אותם נדרש להשלים בטווח זמן של לעיתים עשרות שנים, כמו למשל סלילת כבישים וכן השקעות אקולוגיות בתחום התשתית כמו למשל התפלת מים. חשוב לקחת בחשבון כי סכום ההשקעה הנדרש הוא גבוה ביחס לתחומים כמו הלוואות חברתיות, אולם עדיין מדובר באפיק השקעה אידיאלי בעבור משקיעים מתוחכמים שמחפשים לגוון את תיק ההשקעות עם השקעה ארוכת טווח ובעלת פוטנציאל לקבלת תשואות קבועות כתוצאה מביצוע ההשקעה.

נדל”ן מניב בחו”ל: טווח השקעה בינוני-ארוך ברמת סיכון נמוכה

השקעה ברכישה של נכסי נדל”ן בחו”ל לטובת קבלת תשואה דרך עליית ערך הנכס או דמי שכירות הם חלק בלתי נפרד מעולם ההשקעות האלטרנטיבי, ובפרט עולם הנדל”ן. למעשה, דרך הצטרפות לקרנות המתמחות בשיתופי פעולה עם בתי השקעות תוכלו להשקיע בנכסים מניבים בחו”ל כמו למשל בתי אבות, ובכך ליצור טווח השקעה בינוני-ארוך עם רמת סיכון נמוכה, בשל הליווי האישי המתבצע לכל אורך הדרך ותוך שימת דגש על קבלת רווחים לאורך זמן.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

המהפכה האלטרנטיבית
כריס רוק ספג סטירה מצלצלת בטקס האוסקר – שוק הקריפטו חוגג, עם מטבע קריפטוגרפי לאירוע ומטבעות  NFT שנמכרו בעשרות אלפי דולרים
עולם ללא בשר
עולם ללא בשר
אנרגיה סולארית
אנרגיה סולארית
האימפריה של טומי: המעצב שחווה נפילה ועיצב מציאות חדשה בדרך לפסגה