השקעות אלטרנטיביות

השקעה אלטרנטיבית בשוק הבשר: פוטנציאל אדיר לתיק ההשקעות

ע”פ מומחים בתחום הכלכלה, בעוד 20 שנה בדיוק מהיום שוק תחליפי הבשר העולמי יהווה לא פחות מ 35%, ולמעשה יהיה שווה כ- 630 מיליארד דולר. אם עד לפני מספר שנים לא מעט גבות הורמו בעקבות הכניסה של חברות טכנולוגיות לענף, כבר עכשיו ניתן לראות כי המספרים לא משקרים: רק בישראל שוק תחליפי הבשר שווה כ 331 מיליון שקל והוא רשם עליה מרשימה של 24% רק בשנה החולפת. בשנת הקורונה נרשם זינוק של עשרות אחוזים ברכישה של תחליפי בשר, לא מעט בשל העלייה במודעות הציבורית לצד הצהרות מצד כמה מהחברות הגדולות במשק לגבי השקעה בשוק התחליפים, כחלק מהבנה כי הרגלי הצרכן השתנו וכי הטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת ועל כן מהווה הזדמנות מצוינת לגוון את תיק ההשקעות באמצעות השקעה אלטרנטיבית בעלת פוטנציאל עצום בעתיד, וכבר עכשיו.

השנה של שוק תחליפי הבשר

שוק תחליפי הבשר ובייחוד החברות המתמחות בתחום זכה בשנה האחרונה לתהודה ציבורית אדירה, לא מעט בזכות חברות מובילות כמו ממפיס מיטס שהצליחה להשלים בסבב הגיוס האחרון סכום מדהים של 161 מיליון דולר. חברה נוספת שזכתה להתעניינות היא ביונד מיט שהצליחה להפוך לסוג של להיט טבעוני עם זינוק בערך המניה בגובה 40% ורשמה רווחים בסך 8 מיליארד דולר. גם בישראל ניתן להבחין בשינוי מגמה מצד החברות הגדולות במשק – תנובה הודיעה כי תשקיע 5 מיליון דולר ברכישה של מותג תחליפי הבשר הבריטי מיטלס פארם.

לסיכום, אין ספק כי התשואות הנהדרות של חברות הטכנולוגיה המתפתחות בפיתוח של תחליפי בשר מהווה דרך מעולה להיכנס לעולם האלטרנטיבי וליצור בעבורכם הזדמנויות כבר עכשיו, כחלק מהבנה כי שוק תחליפי הבשר עתיד בשנים הקרובות רק לגדול ולהתפתח – ובהתאם לכך להניב למשקיעים תשואות נהדרות כמו גם יכולת אמיתית ליצור עתיד אקולוגי וטוב יותר בזכות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. עם זאת, את ביצוע ההשקעה נדרש לבצע בליווי צמוד מצד קרן המתמחה בתחום, מתוך מטרה לאתר הזדמנויות ובכך ליצור מינוף אמיתי לכספים נזילים בדמות השקעות אלטרנטיביות.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

בניין
מס ירושה עולמי – המס שכל משקיע חייב להכיר
וולוו
הסיפור של וולוו: הנסיעה ממערב למזרח
פתרונות שילוח ואריזה מתקדמים לתעשייה
מטבעות קריפטו
הסיכונים התפעוליים אשר קיימים בהשקעה בקריפטו ביחס להשקעה בורסאית
סוס טרויאני
סוס טרויאני: המיתולוגיה היוונית פוגשת את מלחמת הסחר?