קרן סיטרין סאל

סיטרין סאל – נעים להכיר!

סיטרין סאל הינה קבוצת קרנות אלטרנטיביות מבית וולת’סטון (Wealthstone) אשר עוסקת באיתור וגיוס הון עבור השקעות בעולמות הטכנולוגיה, ההייטק, הביוטק, הפודטק והפיתוח החדשני בתחום הקנאביס הרפואי.

סיטרין מהווה למעשה “פלטפורמת גג” שלמה עבור בניית אסטרטגיה, מציאת שותפים עסקיים, ליווי בתהליכים פיננסיים ובביצוע מיזוגים ורכישות בתחומים שצוינו לעיל. כמו כן, בין היתר, היא מקיימת שיתופי פעולה ענפים אל מול גופים ומוסדות פיננסיים גדולים כגון חברות הזנק, בתי השקעות, מרכזי חדשנות, חממות טכנולוגיות, מוסדות אקדמיים, מכוני מחקר ועוד.

בראש קרן סיטרין עומדת אורה סופר, אשר מאחוריה למעלה מ 25 שנות ניסיון בכל מה שקשור ביזמות וניהול עסקי ברמה הגלובלית – לרבות בבניית אסטרטגיית השקעות ויצירת שת”פים עם גופים כלכליים מובילים. בעברה שימשה סופר כמנכ”לית ויושבת ראש בחברות טכנולוגיה מובילות כגון צ’יפ-פי-סי העוסקת בפיתוחי מחשוב מתקדמים.

יד ימינה של אורה הוא מר ירון פיטארו, המנכ”ל ומנהל ההשקעות הראשי של חברת וולתס’טון, אשר מאחוריו ניסיון של יותר משני עשורים בניהול מקצועי של השקעות בשוק ההון בזירה המקומית והגלובלית. בעברו שימש פיטארו כמנהל אגף ההשקעות של ב”לאומי גמל” וכסמנכ”ל השקעות בבית ההשקעות ‘פריזמה’ אשר מנהל נכסים בהיקף כולל של כ- 15 מיליארד דולרים.

מדיניות ואסטרטגיית ההשקעה של סיטרין סאל

סיטרין מהווה מנוע צמיחה מרכזי בקידום ובפיתוח עולמות הטכנולוגיה, ההייטק והביוטק הישראליים והיא זכתה לטפס למעמד הזה בזכות מדיניות ואסטרטגיית השקעה אשר מוכיחות עצמן פעם אחר פעם:

  • סיטרין סאל מאמינה בגיוון. במקום להשאיר את “הביצים בסל אחד”, היא פועלת לפזר את ההון של המשקיעים על פני מספר אפיקים שונים. באופן כזה, היא מצליחה להפחית את רמת הסיכון בהשקעה.
  • המשקיעים לפני הכול. הכוח המניע של קרן סיטרין סאל הוא המשקיעים שלה. בדיוק בשל כך, היא נותנת להם עדיפות וקדימות תשואות לפני חלוקת הרווחים לשותפים המנהלים.
  • תמיד עם האצבע על הדופק. סיטרין מבצעת באופן תדיר מעקב וניטור אחר פעילותה הפיננסית ומבצעת שינויים מיידיים היכן שצריך: בין אם זה ברמת האסטרטגיה, באופן ניתוח הנתונים, בסוג הנכסים בהם היא משקיע, באופן ניהול הקרן וכו’.
  • להשיג בטוחות והגנה על ההון של המשקיעים. סיטרין משקיעה דרך הלוואות, קבלת אופציות ו/או קבלת מניות בחברות ציבוריות. כמו כן, היא מיישמת אסטרטגיות פיננסיות ייחודיות שמטרתן היא להגן על הכסף של המשקיעים.

לצד כל הנאמר, חברת וולתס’טון אשר תחתה יושבת סיטרין סאל – זכתה להגיע אל רשימת ה –DUNWS100 – הדירוג היוקרתי של 100 החברות המובילות והמוצלחות במשק הישראלי והיא מופיעה בה ברציפות מאז 2018 ועד היום.

לסיכום, אם אתם מחפשים הזדמנויות השקעה בטכנולוגיה, הייטק או ביוטק ורוצים לנהל אותן ב”ראש שקט” ובמקצועיות – כדאי לכם לבחון לעומק את פועלה של קבוצת סיטרין סאל. בהצלחה!

מחפשים השקעה אלטרנטיבית בטכנולוגיה, הייטק או ביוטק? אז כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים למטה ואנו נדאג לקשר אתכם אל גופים פיננסיים מובילים אשר יחשפו אתכם אל אפיקים ייחודיים בתחומים האלה.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות אלטרנטיביות בטכנולוגיה ו/או הייטק ו/או ביוטק ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר. 

בנק מרוקו
מלך מרוקו ומלך ההשקעות האלטרנטיביות
תשתיות
השקעה בתשתיות: האם זה יכול ללכת ביחד עם איכות הסביבה?
סקירת שוק
סקירת שווקים אלטרנטיבית: מנהיגי העולם צריכים ללמוד מנורבגיה, ברזיל וניו זילנד שיעור באנרגיה ירוקה ומתחדשת
רכב אוטונומי
מבט אל העתיד: שוק הרכבים האוטונומיים
מאנדיי
מאנדיי בדרך לגיוס ענק