תשתיות

קרן סינרג’י תשתיות – בונים לכם השקעה איכותית!

סינרג’י (או בשמה המלא ‘סינרג’י קפיטל פרטנרס’) הינה קרן השקעות מבית וולת’סטון (Wealthstone) אשר מתמחה בפרויקטים מגוונים של תשתיות בארץ ובחו”ל: פיתוח ושדרוג כבישים, שדרוג ועבודות אינסטלציה במערכות ביוב, שדרוג/הוספה של פסי רכבת, התקנת רמזורים, הקמת מתקני כושר ציבוריים, שדרוג או הקמה של תחנות אוטובוס, הקמת מתקני תקשורת, הקמה ושדרוג תשתיות אינטרנט, הקמת מתקני מים, ועוד.

סינרג’י תעמיד לרשותכם צוות מנוסה ומקצועי המתמחה באיתור ובחירת פרויקטים בתחומי התשתיות והאנרגיה. בתוך כך, היא תדאג ללוות אתכם לכל אורך הדרך – החל מגיבוש אסטרטגיית השקעה, דרך בחינה מדוקדקת של כל פרויקט ופרויקט וכמובן עד לרגע (המיוחל) של השגת רווח מן ההשקעה.

על מדיניות ואסטרטגיית ההשקעה של סינרג’י

האני מאמין של סינרגי’ הוא הכי Straight forward (דוגרי) שיכול להיות: “המשקיע הוא הנכס המרכזי שלנו ועל כן אנו מחויבים לדאוג לאינטרסים שלו. לפני הכול!”

וזו ממש לא אמירה בעלמא (דיבורים באוויר) אלא מדיניות בשטח שקרן סינרג’י מיישמת כל העת: לתת קדימות בחלוקת רווחים ודיבידנדים למשקיעים דרכה.

בראש קרן סינרג’י עומד גלעד קריב, יזם עם התמחות נרחבת במימון ובניית מודלים עסקיים בתחום התשתיות. בעבר שימש קריב כיועץ פיננסי בכיר במספר רב של חברות וגופים גדולים בעיקר בתחומים של גיוסי הון, מימון פרויקטים ובניית מודלים עסקיים המתבססים על אסטרטגיות גידור.

לצדו של גלעד ניצב ירון פיטארו, המנכ”ל ומנהל ההשקעות הראשי של חברת וולתס’טון, אשר מאחוריו ניסיון של יותר משני עשורים בניהול מקצועי של השקעות בשוק ההון בזירה המקומית והגלובלית. בעברו שימש פיטארו כמנהל אגף ההשקעות של ב”לאומי גמל” וכסמנכ”ל השקעות בבית ההשקעות ‘פריזמה’ אשר מנהל נכסים בהיקף כולל של כ- 15 מיליארד דולרים.

למה כדאי להשקיע בקרנות בתחום התשתיות? מהם היתרונות?

  • מדובר בהשקעה לטווחי זמן קצרים יחסית.
  • הזדמנות להיחשף לנכסים שאינם סחירים, כלומר, נכסים עם מתאם נמוך (או אפסי) לשוק ההון מה שהופך אותם לאפיקים בטוחים ויציבים יותר.
  • לא הכול זה כסף. השקעה בתשתיות זו השקעה עם ערך חברתי מובהק: אתם מאפשרים למדינה להתפתח מחד ולייצר אלפי מקומות עבודה חדשים מאידך.
  • אפשרות להשקיע במודל עסקי ייחודי אשר משלב בין פרויקטים של ייזום לבין נכסים מניבים קיימים.
  • שימוש באסטרטגיות גידור ייחודיות כדי ליצור מעטפת הגנה על ההון שלכם.
  • לקרנות השקעה בתשתיות יש בטוחות חזקות כגון התחייבות ממשלתית לרכוש תשתיות לאחר שהן מוקמות, ערבויות ביצוע ותפוקה מצדם של קבלנים ועבודה יסודית ומקיפה של וועדת השקעות מקצועית אשר דואגת לסנן הצעות השקעה שהן פחות איכותיות או לא רלוונטיות עבורכם.

לצד כל הנאמר, חברת וולתס’טון אשר תחתה יושבת קרן סינרג’י – זכתה להגיע אל רשימת ה DUNWS100 – הדירוג היוקרתי של 100 החברות המוצלחות ביותר במשק הישראלי שבה היא שנתיים ברציפות מאז שנת 2018.

לסיכום, אם אתם מחפשים הזדמנויות השקעה בתחום התשתיות ורוצים לנהל אותן ב”ראש שקט” ובמקצועיות – כדאי לכם לבחון לעומק את פועלה של קרן סינרג’י. בהצלחה!

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות בקרנות תשתיות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר. 

השקעות אלטרנטיביות
לאחר האיסור על הון עצמי לרכישת דירה מהלוואות רגילות השקעות אלטרנטיביות בנדל”ן הופכות לאטרקטיביות יותר
תעשייה ביטחונית
האם מדובר באחת התעשיות הצומחות ביותר בישראל?
גוגל
גוגל מתחילה לפעול בשוק הקריפטו
זהב
מחירי הסחורות וההשפעה על הכפר הגלובלי
קאנביס
איך להשקיע בקנאביס?