סקטור הטכנולוגיה האלטרנטיבי

סקטור הטכנולוגיה נחשב ללא ספק לכוכב הגדול של השנה החולפת ואף לסקטור בולט בתחום של השקעות אלטרנטיביות. האם מדובר בהזדמנות השקעה אטרקטיבית? התשובה היא כן, ואנחנו נסביר בדיוק מדוע.

השקעה בסקטור הטכנולוגיה: השקעה אלטרנטיבית בעלת פוטנציאל אדיר

סקטור הטכנולוגיה נחשב לאחד הסקטורים המתקדמים והמסקרנים של ענף ההשקעות האלטרנטיביות, וזאת כפועל יוצא מפעילותן הענפה של חברות הטכנולוגיה מהארץ ומהעולם שמצליחות למנף את פעילותן לטובת גיוסי כספים מוצלחים לצד פיתוח ומחקר שמשפיע על חייהם של מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם, ובוודאי על הכיס של המשקיעים. התשואות של חברות הטכנולוגיה הניבו למשקיעים בשנה החולפת לא מעט נחת, וזאת למרות שנה כלכלית קשה מאוד עם תנודות חזקות בשווקים. למעשה, השקעות אלטרנטיביות המתבצעת דרך קרנות כמו קרן סיטרין מהווה דרך מצוינת בעבורכם כמשקיעים למנף את הכספים הנזילים, וליצור בעבורכם הזדמנות להצטרף לקדמה טכנולוגית פורצת דרך במסגרת קבלת תשואות כתוצאה מההשקעה לצד הפחתת הסיכון של תנודתיות תיק ההשקעה, בזכות השקעה בסקטור האלטרנטיבי שהולך ותופס תאוצה. עדות לכך ניתן לראות בקפיצה המטאורית של התחום – מהשקעות בסדר גודל של 4% בלבד, בתוך פחות משני עשורים זינק היקף ההשקעה בתחום לגובה של 20%, דרך שימוש במכשירי השקעה אלטרנטיביים. עם זאת, חשוב לציין כי גם בשוק המניות סקטור הטכנולוגיה בולט, ולכן שילוב של השקעות אלטרנטיביות לצד השקעות בשוק ההון המתבצע באמצעות תכנון פיננסי מהווה דרך מצוינת לניהול מדויק וחכם של הכספים בעבור ציבור המשקיעים, ובוודאי בעבור משקיעים מתחילים.

השקעה בסקטור הטכנולוגיה – גם למשקיעים מתחילים

ההשקעה בתחום האלטרנטיבי ובפרט הסקטור האלטרנטיבי תפס תאוצה בייחוד בשנה החולפת אך כחלק ממגמה שמתרחשת כבר מספר שנים. מאחר והסקטור אינו מושפע מהתנודות בשוק ורף הכניסה להשקעה הוא נמוך, גם משקיעים מתחילים שבוחנים את האפשרויות שעומדות לרשותם יכולים בהחלט להשקיע באותן חברות בסכומי כסף נמוכים, בהתאם ליכולת הכלכלית ותוך שימת דגש על ניהול חכם של הכסף הנזיל כמו גם יכולת לגוון את תיק ההשקעות. לאור העובדה כי יותר ויותר צעירים מחליטים להיכנס לשוק ההון, היכולת להשקיע בחברות הטכנולוגיה מהווה דרך מצוינת להיכנס למים העמוקים – אך עם גידור וסיכון מוגדרים מראש.

רגע לפני ההשקעה, מה חשוב לדעת?

מנגד, צריך לקחת בחשבון כי השקעה בסקטור הטכנולוגי ובתחום של השקעות אלטרנטיביות בפרט מחייב הבנה מעמיקה בפעילות החברה, כמו גם בפוטנציאל של חברת הטכנולוגיה. צריך להבין כי סקטור הטכנולוגיה הינו סקטור תחרותי ולכן גם חברות קטנות מצליחות להעלות את ערכן בזכות גיוסי כספים מוצלחים, ומשום כך אצבע על הדופק בכל הקשור להתפתחות של חברות יוניקורן המתמחות בתחומים מסקרנים כמו IT, בינה מלאכותית, אוטומציה ועוד מאפשרות לקהל המשקיעים ליצור השקעה אלטרנטיבית אשר מותאמת לעידן טכנולוגי פורץ גבולות. היופי של חברות טכנולוגיה נובע מתוך היותן מגוונות, ולכן בסקטור הטכנולוגיה ניתן להשקיע בתת קטגוריה שתואמת את תחומי העניין שלכן. דרך קרנות השקעה המתמחות בתחום האלטרנטיבי ניתן לקבל מידע ששווה לא מעט כסף, ובהתאם לכך להתחיל לתת לכסף לעבוד בשבילכם – דרך השקעות מהסוג הזה.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

קריפטו
בריטניה נגד הקריפטו? מה קרה שפלטפורמת ההשקעה בייננס הוחרמה מהממלכה המאוחדת
שוורים ודובים
שוורים ודובים: נגמר להם הכוח, משק האנרגיה בסין קורס ובארה”ב חברות הטכנולוגיה הסיניות נכנסות לשוק דובי
סין
עוד בשורת איוב לתאגידים בסין: הממשל נגד מותגי היוקרה ונגד האולטרה עשירים במדינה
היעד הירוק של ישראל
היעד הירוק של ישראל – 30% חשמל מאנרגיה מתחדשת עד 2030
EA SPORT
עסקים ומשחקים: EA SPORTS