בניית תיק השקעות

עולם מלא בהזדמנויות: כך תוכלו לבנות מחדש את תיק ההשקעות

זה לא סוד שעולם שוק ההון עובר שינויים מרחיקי לכת, לא מעט בשל הבנה של משקיעים מוסדיים לצד משקיעים פרטיים שמחליטים לשנות את כללי המשחק ובהתאם לכך לבנות תיק השקעות המשלב בין העולם המסורתי כמו השקעה במניות ואג”ח לצד השקעות בתחום האלטרנטיבי שהיה סגור עד לאחרונה. למעשה, היכולת שלכם כמשקיעים לשנות את חוקי המשחק ולבנות מחדש את תיק ההשקעות מהווה הזדמנות מעולה ליצירה של הזדמנויות חדשות, כל זאת בסיוע מצד מתכנן פיננסי. תפקידו של המתכנן הפיננסי הוא לבחון את היקף ההשקעות הנוכחי לצד בחינה של דמי הניהול אותם אתם משלמים בעבור ניהול התיק, וזאת מתוך מטרה ליצור בסופו של דבר תיק השקעות מאוזן המשלב בין השקעות מסורתיות לבין השקעות אלטרנטיביות שהופכות ותופסות תאוצה. בנקודה זו חשוב לציין כי מדובר בשירות אותו אתם מקבלים ללא עלות, וזאת בשל העובדה כי המתכנן הפיננסי הינו איש מקצוע אובייקטיבי שמטרתו היא יחידה – ליצור בעבורכם הפחתה משמעותית בעלויות דמי הניהול ובחירה של בית השקעות אשר ידע לספק לכם שירות אישי ומקצועי המבוסס על הגדרת מטרות פיננסיות לטווח הקצר והרחוק.

קפיצת מדרגה של עולם ההשקעות האלטרנטיבי

אין עוררין על כך כי בשנים האחרונות נרשמה קפיצת מדרגה מטאורית בכל הקשור להשקעות אלטרנטיביות החולשות על מגוון תחומים: נדל”ן, מטבעות דיגיטליים, קרנות הון סיכון, תשתיות, פארמה, הלוואות חברתיות ועוד. מאחר ומדובר בהשקעות שמהוות אלטרנטיבה לשוק ההון, היכולת שלכם כמשקיעים לגוון את תיק ההשקעות באמצעות השקעה באותם תחומים יכולה להניב לכם תשואות גבוהות לצד איזון של תיק ההשקעות המסורתי שמצוי תחת תנודות, בייחוד על רקע השנה האחרונה. למרות ההתעניינות והמידע הרב המצוי ברשת בנוגע להשקעות אלטרנטיביות, חשוב שלא להיכנס לתחום ללא ליווי צמוד מצד מתכנן פיננסי וגוף השקעות מוביל. הסיבה לכך נעוצה בשילוב נכון של תיק ההשקעות האלטרנטיבי ביחד עם שאר הרכיבים של תיק ההשקעות, מתוך מטרה ליצור פיזור נכון שיוצר תיק השקעות מאוזן התואם את האופי שלכם כמשקיעים.

לסיכום, עם מתכנן פיננסי בעל ניסיון תוכלו גם אתם להצטרף לאלפי משקיעים שכבר עכשיו מנהלים תיק השקעות בהיקפים גדולים וקטנים המבוססים על העולם המסורתי בשילוב של העולם האלטרנטיבי. מדובר בהזדמנות שיכולה ליצור בעבורכם אפשרות לפזר את חוסר הוודאות גם בימים של תנודות חזקות בשוק ההון, כחלק מהבנה כי רק דרך גיוון של תיק השקעות המתבצע באופן ממוקד ניתן ליצור יכולת להשקיע בצורה חכמה – בדיוק כמו המשקיעים המתוחכמים בעולם.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

מסחר במטבעות קריפטו: המדריך למתחיל
ארהב מול סין
ארה”ב מול סין – האם המהלך של נשיא ארה”ב ישפיע על יחסי הכוחות?
הדרך אל העושר
הדרך אל העושר, כיצד בונים תיק נכסים בסבלנות והתמדה?
רוסיה ושוק הקריפטו
זה קורה: רוסיה משתמשת בשוק הקריפטו לעקוף את ההגבלות מהמערב
קרן השקעות פרטית
המדריך להשקעות אלטרנטיביות: חמישה דברים שאתם חייבים לדעת על קרנות השקעות פרטיות