אם העסק שלכם מתבסס על שילוח של מוצרים מסוגים שונים, העיסוק שלכם בתהליכי אריזה ושילוח שונים הוא כנראה משמעותי ביותר, ובגלל שזהו חלק חשוב ביותר בתהליך העסקי שלכם, עליכם לוודא תמיד כי המוצרים שאתם שולחים נארזים בצורה מוקפדת, הבטוחה והטובה ביותר. כמובן, ככל שמדובר על מוצרים רגישים יותר, ובטח כשמדברים על חומרים מסוכנים מסוגים שונים, החשיבות של הדבר רק מתחדדת ואנו נשמח להציע לכם פתרונות אריזה מתקדמים לתעשייה  לכל סיטואציה, מוצר ואופי שילוח שהוא. חשוב לנו שתכירו את אופי העבודה שלנו ולכן אנו רוצים להסביר לכם על מהות העבודה שלנו כאן. אתם מוזמנים ליצור קשר בכל שלב לפרטים נוספים ומידע על פתרונות אריזה מתקדמים לעסק שלכם.

היתרונות של חברת אריזה ושילוח ותיקה ומנוסה

בכדי לענות על דרישות השילוח המחמירות של עסקים מסוגים שונים, צוות המהנדסים שאחראי על פיתוח פתרונות האריזה פועל כדי לתת מענה לכל השלבים השונים בשרשרת, החל מהאריזה עצמה ועד לשלב ההגעה של המוצר אל יעדו הסופי. המשמעות של הדבר עבור בעלי העסקים היא שליטה טובה יותר על תהליכי השילוח והוזלת העלויות באמצעות ריכוז התהליכים במקום אחד. השירות כולל כמובן אריזה וטיפול במוצרים, טיפול בכל ההיבטים האדמיניסטרטיביים (אישורים מתאימים, התנהלות מול המכס במקרים של יצוא), אחסון ותעבורה, הגנה על המוצר ואחריות מלאה.

פתרונות אריזה מתקדמים

חשוב להבין כי מלאכת האריזה בימינו היא מלאכת מחשבת המנצלת את כל מה שיש לטכנולוגיה להציע, על מנת לאפשר לכם, אנשי התעשייה ובעלי העסקים להעביר את המוצרים שלכם בבטחה ליעדם הסופי. ניתן למצוא כיום מוצרים מיוחדים שיכולים לעמוד בלחץ גדול ביותר, מוצרים שמעוצבים לספוג רעידות ומכות, פתרונות אריזה חכמים שמגנים על מוצרים בצורה מעולה מפני לחות ושינויי אקלים ושלל מוצרים ייעודיים שמטרתם למנוע תזוזה שתביא לפגיעה במוצרים ששולחים. כמובן, כאשר אנו אורזים מוצר, אנו מקפידים למלא את החללים הריקים במארז כדי למנוע תזוזה ואנו משתמשים במגוון חומרים לצורך כך. בעזרת המומחיות והניסיון שלנו באריזה של מוצרים מאלפי סוגים שונים, אנו יכולים לחסוך לכם הרבה זמן יקר, אנרגיה שתוכלו לנצל לדברים אחרים וכמובן לא מעט כסף. האפשרויות שאנו מציעים הן רבות ומגוונות, מותאמות אל הצרכים שלכם באופן אישי וניתנות לשינוי והתאמה בצורה גמישה בכל זמן להעדפות, למטרות ולצרכים של העסק שלכם.

אריזה ושילוח של חומרים מסוכנים

כאמור, אנו מתמחים גם בשלל פתרונות אריזה ליצואנים אחסון ושילוח של חומרים הנחשבים למסוכנים, מלאכה המצריכה היכרות עם סוגי חומרים שונים ומשנה זהירות בכל שלב תהליך. בין היתר מדובר על חומרים נפיצים, גזים, נוזלים דליקים, חומרים רעילים ואפילו מוצרים המכילים כמות מסוימת של חומר רדיואקטיבי. כדי לוודא קודם כל שהמוצר מגיע ליעדו בשלום ועל מנת שאף אדם או רכוש לא ייפגע חלילה בתהליך, אנו מציעים מגוון פתרונות אריזה מחמירים עם הגנה מלאה מפני מכות מנפילות של עד מטר שמונים.

מגוון אפשרויות שילוח נוחות ומהירות

–          שילוח ימי: השילוח הימי הוא הפתרון המושלם למי שרוצה לייצא סחורות גדולות יותר בזמנים גמישים יחסית ולא בדחיפות, שכן השילוח הימי הוא הארוך ביותר מכולם, אך זוהי גם האופציה המשתלמת והזולה ביותר. כמו כן חשוב לדעת מעקב ופיקוח על מוצרים הוא יעיל פחות.

–          שילוח אווירי: שילוח אווירי הוא אידיאלי לעסקים ותעשיות המתחייבות לזמני שילוח מהירים ונזקקים לגמישות והתאמות תוך כדי תנועה. כמובן שמדובר על סוג המשלוחים היקר ביותר והמחיר עולה ככל שהחבילה גדולה יותר. כמו כן יש לקחת בחשבון את התזוזות והמכות שאריזות עשויות לספוג בטיסות ולקחת את זה בחשבון. אנו מתמחים בפתרונות אריזה למשלוח אווירי והגנה מפני מכות ופגיעות כאלו.

–          שילוח יבשתי: סוג השילוח הנפוץ ביותר וזה למעשה מתרחש כחלק מהתהליך בכל סוג של משלוח. שילוח במשאיות ורכבי שינוע גדולים זה פיתרון זמין, מהיר, נוח וגם משתלם ביותר מבחינת העלות. כשמדברים על שילוח פנימי בארץ מערך ההפצה שלנו יסתנכרן בצורה מושלמת עם העסק שלכם ואנו נדאג שכל משלוח יגיע ליעדו בזמן ובמצב אידיאלי.

תנו לנו לפתור לכם את כל אתגרי האריזה והשילוח

בשורה התחתונה, האריזה והשילוח של המוצרים שלכם זה אחד החלקים החשובים, אם לא החלק החשוב והמהותי ביותר במודל העסקי שלכם. חברות שונות, עסקים ומפעלים, מקצועיים וטובים בתחומם ככל שיהיו, לא תמיד יודעים לתת מענה מקצועי מלא בנושא הזה, ומי שכן מנסה לעשות זאת בעצמו מגלה כי מדובר על מלאכה תובענית שדורשת ידע מקצועי רב, מערך של עובדים מקצועיים, משאבים כלכליים והרבה מאד ניסיון.

את כל הדברים האלה תמצאו בפלייניג קרגו, ואת כל הזמן והאנרגיה תוכלו להקדיש לפיתוח המוצרים והשירותים שלכם. אנו נדאג לתהליך במלואו, החל מאריזת המוצרים, דרך שינוע שלהם בדרכים שונות וטיפול בירוקרטי מלא בכל שלב בדרך ועד להגעה בטוחה ללקוח. אל תתפשרו על פחות וצרו קשר למידע נוסף בנושא.

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

בורסה
ירידות שערים בבורסות? יש אלטרנטיבות אחרות
NFT
שוק תנודתי: ה NFT – שצלל ואיבד מעל 90% ממחירו
קופות גמל וקרנות השתלמות
2 אפיקים פיננסיים, ראש שקט אחד
השקעה בחוב כאלטרנטיבה לבורסות – סוגי חוב ומה שחשוב להבין
פסגת האקלים
פסגת האקלים באנרגיות ירוקות