היכל ארנה

אם יש אתר מרכזי אחד בלוס אנג’לס שכל חובב ספורט מכיר, זה אולם הסטייפלס באזור ה”דאון טאון” של העיר, הוא אולם הבית של קבוצת הכדורסל הלוס אנג’לס לייקרס, הקליפרס והספארקס כמו גם אולם הבית של קבוצת הוקי הקרח הקינגס. סטייפלס היא רשת מוצרים לבית ולמשרד בארה”ב, שרכשה את הזכויות לשם האולם עוד הרבה לפני שהוא זכה למוניטין שיש לו כיום. את הזכויות לשם האולם רכשה רשת סטייפלס לפני מעל 20 שנים, בשנת 1999 תמורת כ – 120 מיליוני דולרים. מאז ועד היום, “אולם סטייפלס” הוא שם דבר. רק שלאחר תום החוזה לחכירת שם האולם (ויש האומרים שכבר חודש ההסכם מול סטייפלס ואז בוטל), חיפשה חברת AEG, הבעלים של אולם הספורט כמו גם של אולמות ספורט אחרים ברחבי העולם, שותף חדש שיקנה לאולם שם מודרני ועכשווי יותר. תמורת הסכום הלא מבוטל של 700 מיליון דולר – מי שהרימה את הכפפה ורכשה את הזכויות, היא לא אחרת מאשר בורסת הקריפטו של סינגפור קריפטו.קום – וזה בדיוק השם החדש שיקבל אולם הספורט הכל כך מוכר – אמרו מעכשיו אולם קריפטו.קום, או קריפטו דוט קום ארנה.

פלטפורמת הסחר ששמה את המסחר בקריפטו – על המפה

הפלטפורמה הגדולה ביותר בעולם למסחר במטבעות קריפטוגרפיים היא בייננס, והיא מגלגלת מחזורי עסקאות של כ – 40 מיליארדי דולרים מידי 24 שעות. קריפטו.קום היא “רק” העשירית בגודלה ברשימת פלטפורמות המסחר בקריפטו, ובכל יממה היא מתווכת עסקאות רכישה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים בסכום כולל של 1.8 מיליארדי דולרים. הבורסה הסינגפורית הוקמה בשנת 2016 על ידי ארבעה אנשי עסקים, הם גרי אור, בובי באו, רפאל מלו, וכריס מרסזלק. כיום, מנהלת החברה משרדי ענק בסינגפור עם מעל 3,000 עובדים, כשבפלטפורמה הצעירה אך מצליחה מנוהלים מעל 10 מיליוני חשבונות של משקיעים. השקעה של 700 מיליון דולרים אינה ההשקעה הראשונה של קריפטו,קום בתחום החסויות בספורט: היא כבר חתמה על הסכם חסות עם פורמולה 1, ארגון מירוצי רכבי היוקרה שבדרך כלל מתקיים במספר מדינות ברחבי אירופה ומסתיים במונקו; היא חתמה על הסכם חסות עם קבוצת הנבחרת בכדורגל של איטליה ועם מועדון הכדורגל הצרפתי, גם עם קבוצת הוקי הקרח של מונטריאול קנדה כבר יש לפלטפורמה הסכם חסות. אין מה לומר – קריפטו.קום מאמינה במיתוג דרך חסויות בספורט.

גם שתי המתחרות הגדולות של קריפטו.קום, הן בייננס וקוינבייס, מוציאות מיליארדי דולרים על חסויות בתחום הספורט. בין השאר, חתמה בייננס על הסכם חסות עם קבוצות הכדורגל האיטלקיות מילאן ולאציו, לשתיים יש הסכמי חסות גם עם קבוצות ספורט נוספות – אפילו נחברת קריקט אנגלית קיבלה הסכם חסות נדיב.

בקרוב – תתרגלו לשם חדש לארנת הספורט המובילה של לוס אנג’לס

פלטפורמות המסחר בקריפטו יודעות שעל מנת לקרב את שוק המטבעות הקריפטוגרפיים והמסחר בהם למיינסטרים – עליהן לפרסם במקומות בהם קהל היעד שלהם מתעניין, וחסויות ספורט, כך ניראה, עושות את העבודה. ארנת קריפטו.קום צפויה להחליף את כל המיתוג והשילוט המכילים את שם האצטדיון עד חג המולד, ב – 25 לדצמבר, אז צפוי השם החדש של האולם להתנוסס אחר כבוד בכל אזכור, שלט, ופרסומת. בינואר 2022 צפוי האולם לארח את טקס פרסי הגראמי, לא בפעם הראשונה, הפעם – זה יהיה תחת השם והמיתוג החדש.

זו הפעם הראשונה בה האולם משנה את שמו: לאחר פתיחתו בשנת 1999, נחתם מייד הסכם חסות עם סטייפלס לעשרים שנה. כעת, עם תום התקופה, AEG הרגישו שהגיע הזמן למשהו חדש וכאמור, הכפילו את סכום החסות לעשרים שנה פי יותר מארבעה. אגב, למי שמתעניין, סכום העסקה, 700 מיליון דולרים – ישולם במזומן, בכסף פיאט, ודווקא לא בביטקוין או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים…

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

סטארבקס
מהפכת הקפה של סטארבקס ( SBUX )
השפעה שרות AIRBNB על שוק הדיור בתל אביב
השקעות אלטרנטיביות בתיק הנכסים
איך משלבים השקעות אלטרנטיביות בתיק הנכסים המסורתי?
קרנות חוב
קרנות חוב: אלטרנטיבה לתיק אג”ח בסביבת ריבית עולה
מלחמת הסחר
החלטה קטנה עשויה להשפיע על מלחמת הסחר?