קרן גידור

קרן וולת’סטון קפיטל – הגנה היא שם המשחק!

וולת’סטון קפיטל הינה קרן השקעות אלטרנטיבית מבית וולת’סטון (Wealthstone). היא מתמחה בהקמה וניהול מקצועי של השקעות מבוססות אסטרטגיות גידור שמטרתן היא להפחית את רמות הסיכון ולהצליח לייצר רווח בכל מצב; אפילו (ולמרות) שהשווקים נמצאים בירידות.

וולת’סטון קפיטל היא מאמינה גדולה בשיתופי פעולה פוריים ובימים אלו ממש היא עושה ימים כלילות כדי להקים מספר שותפויות גידור בעלות פוטנציאל לתשואות גבוהות.

וכיאה לחברת וולת’סטון אשר תחתה יושבת וולת’סטון קפיטל, היא מעמידה לרשותכם צוות מנוסה ומקצועי אשר מתמחה באיתור ובחירת נכסים פיננסיים, תוך שימוש באסטרטגיות גידור מגוונות ובתוכנות חכמות שיכולות לסייע להפחית סיכונים בהשקעה.

4 אסטרטגיות מרכזיות של קרן הגידור האלטרנטיבית וולת’סטון קפיטל:

  • אסטרטגיית ‘השורט’ (או מכירה בחסר): באסטרטגיית גידור זו, הקרן משאילה נכסים פיננסיים (כגון ניירות ערך וסחורות), פועלת למכור אותם מראש ומתחייבת למכור במועד מאוחר יותר – לאחר שערכם יורד. באופן זה, היא מצליחה להשיג תשואה למרות ירידות הערך.
  • אסטרטגיית ‘האלגוריתמים’ (או השיטה ה”סיסטמית”): באסטרטגיית גידור זו, הקרן נעזרת בתוכנות חכמות ומתקדמות אשר מסוגלות לקבל החלטות אוטונומיות – ללא התערבות אנוש. באופן זה, הקרן מנטרלת את מרכיב הרגש מן ההשקעה ויודעת לקבל 100% החלטות רציונאליות. בהקשר זה יש להוסיף, כי משקיעים המקבלים החלטות מ”הבטן” ולא מהראש – נוטים לשגות יותר ולחוות הפסדים תכופים.
  • אסטרטגיית ‘ראיית העל’ או ה- ‘מאקרו-גלובל’ ((Macro-Global: באסטרטגיית גידור זו, הקרן מגבשת אסטרטגיית השקעה על בסיס ניתוחים נרחבים ממבט ה– “רחפן הפיננסי”: הם בוחנים אירועים כלכליים לאומיים (או גלובליים), מערכות יחסים בין מדינות, מצב סוציו-אוקונומי של החברה, יחסים פוליטיים ועוד.
  • אסטרטגיית ‘נסיבות האירוע’ (Event-Driven): באסטרטגיית גידור זו, בדומה לאסטרטגיית ‘ראיית העל’, הקרן מגבשת אסטרטגיית השקעה על בסיס ניתוחים פיננסיים נרחבים, רק שהפעם היא מתמקד באירוע כלכלי ספציפי אשר ממנו היא תגזור את החלטותיה: קפיצה אדירה במניית הנפט, זינוק במניית ZOOM, מכירה המונית של מטבע ביטקוין, אקזיט טכנולוגי גדול וכו’.

מעבר אסטרטגיות הגידור שהיא מיישמת, וולתס’טון קפיטל מגדילה לעשות ודואגת לפזר את ההון של המשקיעים על פני מגוון נכסים פיננסיים, תוך הקטנת רמת הקורלציה (מתאם) ביניהם. באופן כזה, היא מצליחה להפחית את רמות הסיכון בהשקעה. בנוסף, היא משקיעה בנכסים בעלי רמת סחירות גבוהה מה שמאפשר לה לבצע שינויים מהירים בתמהיל (הרכב) ההחזקות הקיים.

מי מנהל את קרן ההשקעות האלטרנטיבית וולתס’טון קפיטל?

קרן וולתס’טון קפיטל מנוהלת ע”י יצחק הרינגמן, בוגר קורס ממר”מ (מרכז מחשבים ומערכות מידע) ומתכנן פיננסי מקצועי עם ניסיון של למעלה מעשור בניהול תיקי השקעות במוסדות פיננסיים מובילים. בעברו שימש הרינגמן כמנהל השקעות הראשי של בית ההשקעות “טופ אלפא” והיה שותף בהקמתו ובניהולו של בית ההשקעות LHUM. כמו כן, הוא עבד מספר שנים בחברות היי-טק גדולות והוא בעל תואר ראשון מן האוניברסיטה העברית בירושלים.

לצדו של גלעד ניצב ירון פיטארו, המנכ”ל ומנהל ההשקעות הראשי של חברת וולתס’טון, אשר מאחוריו ניסיון של יותר משני עשורים בניהול מקצועי של השקעות בשוק ההון בזירה המקומית והגלובלית. בעברו שימש פיטארו כמנהל אגף ההשקעות של ב”לאומי גמל” וכסמנכ”ל השקעות בבית ההשקעות ‘פריזמה’ אשר מנהל נכסים בהיקף כולל של כ- 15 מיליארד דולרים.

לסיכום, אם אתם מחפשים להשקיע בקרנות גידור אלטרנטיביות ורוצים לנהל אותן ב”ראש שקט” ובמקצועיות – כדאי לכם לבחון לעומק את פועלה של קרן וולת’סטון קפיטל. בהצלחה!

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות בקרנות גידור אלטרנטיביות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר. 

סטרימינג
סאות’פארק והתחרות בסטרימינג: ענקית המדיה ViacomCBS תשלם עבור שש עונות 900 מיליון דולר
השקעות בנדלן מסחרי
השקעה בנדל”ן מסחרי- מה סוד הקסם?
דוראל
קלינטק בעלייה: דוראל אנרגיה בעסקת ענק בשווי מאות מיליוני דולרים בארה”ב
טאבולה
טאבולה בדרך להנפקה בנאסד”ק?
נדלן
איך מנהלים בצורה אקטיבית ואפקטיבית השקעה בפרוייקטי נדל״ן בחול?