קרן נדל"ן

קרן נדל”ן

השקעה באמצעות קרן נדל”ן זו דרך ריאלית למנף הכסף שלנו, מבלי שנצטרך להשקיע מאמץ אלא רק הון פנוי העומד לרשותנו. במדריך זה, נדבר על היתרונות והחסרונות של קרנות נדל”ן ועל “6 עקרונות המפתח” אשר יסייעו לנו לבחון דרך איזו קרן נדל”ן כדאי לנו להשקיע.

אם נודה על האמת, רבים מאיתנו מצויים בפער ניכר (מאוד) בין המצב הפיננסי הקיים שלנו לבין זה שאנו שואפים להגיע אליו. עכשיו תארו לכם מצב בו הייתם גורמים להון שלכם לעבוד בשבילכם, דרך הפקדתו בידם של אנשי מקצוע מהימנים אשר דואגים לאתר עבורכם הזדמנויות השקעה אטרקטיביות ומשנים את המשוואה הזו מקצה לקצה?

אז זה בדיוק מה שאפשר להשיג דרך השקעה בקרנות נדל”ן – חברות המציעות לכם להשקיע בתחום הנדל”ן, כאשר הן אחראיות על איתור פרויקטים ועל ביצוען של בדיקות מקדימות, על מנת לאשש כי מדובר בעסקאות ששווה להיכנס אליהן.

ובגדול, השיטה מאוד פשוטה: קרנות הנדל”ן מקשרות ביניכם, המשקיעים לבין יזמים אשר זקוקים למימון משמעותי כדי לקדם פרויקטים שונים של נדל”ן: בניית מגורים, בנייה מסחרית, פרויקטים של תמ”א 38, נדל”ן תעשייתי ועוד. בלא מעט מקרים, השקעה בקרן נדל”ן תהיה לטווח של 3-4 שנים אשר אחריהן ניתן לצפות לתשואות מרשימות. עם זאת, לא הכול “ורוד” בממלכת קרנות הנדל”ן, אך ככל שתגיעו עם ידע נרחב יותר תדעו לקבל החלטות מושכלות יותר.

אז מה חשוב לדעת על השקעות אלטרנטיביות דרך קרנות נדל”ן? הנה טבלה עם רשימה מרוכזת של 5 יתרונות ו – 5 חסרונות:

יתרונות וחסרונות השקעה בקרן נדלן

מאיר עיניים, נכון?

ועכשיו כשאתם מודעים ליתרונות ולחסרונות של קרנות הנדל”ן, נעבור איתכם אל גולת הכותרת: מהם 6 עקרונות המפתח לבחירת קרן נדל”ן?

 ✔מי מנהל את הקרן – לבדוק את רמת הידע, הניסיון הזמינות, האמינות וכו’.

 ✔מי אחראי על איתור ובחירת השקעות – רקע, רמות ידע וניסיון, מהו התהליך (וכמה זמן הוא לוקח) של איתור פרויקטים להשקעה? האם מתבצעת “בדיקת נאותות” ליזמים? ועוד.

 ✔ביצועי תשואות – כמה תשואה השיגה קרן הנדל”ן מפרויקטים בעבר? מהו אחוז ההצלחה שלה?

 ✔רמת סיכון – למרות שהשקעות נדל”ן נחשבות לפחות מסוכנות, הן ממש לא חפות מסיכונים. התעקשו לדעת את כלל הסיכונים הפוטנציאליים לפני שאתם נכנסים להשקעה.

 ✔“תעודת ביטוח” – בחנו את הביטחונות הנוגעות להשקעה שלכם: מה קורה במצבים כגון עיכוב בביצוע הפרויקט או כשצריך להוסיף עליו עלויות בלתי צפויות? האם במסגרת ההשקעה קיים חשבון נאמנות? וכו’.

השוואה בין קרנות נדל”ן שונות – אל תבחרו (בהכרח) בקרן הנדל”ן הראשונה שאתם מוצאים. דאגו להשוות בין מספר קרנות נדל”ן לפני שאתם מקבלים החלטה סופית.

עומדים להשקיע בנכס דרך קרן נדל”ן? רוצים להתייעץ עם איש מקצוע שיסייע לכם לקבל החלטה נכונה? השאירו פרטים ואנו נשמח לקשר אתכם אל מתכנן השקעות מנוסה – ללא עלות!

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות בתחום הביוטק ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

NFT
שוק תנודתי: ה NFT – שצלל ואיבד מעל 90% ממחירו
שוורים ודובים
שוורים ודובים: מדדי העולם ממתינים להתפתחויות בסין, מניית לואי ויטון מזנקת ב-3%
פמטק
FemTech – הדבר הגדול הבא בסקטור הבריאות
השקעה אלטרנטיבית
פלאי הטכנולוגיה: יהלומי דמים ויהלומי מעבדה
השקעות נדל"ן בלונדון
המהפכה הלונדונית – כך הפכה בירת אנגליה למעצמת השקעות אלטרנטיביות בנדל”ן