אודות iCapital

חברת אי קפיטל קמה במטרה להנגיש לציבור המשקיעי
את ההשקעות האלטרנטיביות האיכותיות ביותר שיש לשוק להציע.

עלינו

בעשורים האחרונים משקיעים רבים מגלים עולם חדש, עולם השקעות האלטרנטיבי. מדובר בתחום שמצליח לצומח בקצב מדהים, לא מעט בזכות מגוון אפשרויות לביצוע השקעות כמו גם מתאם נמוך מאד לבורסות. בחסות המשברים הכלכליים האחרונים, משקיעים רבים למדו על בשרם את החשיבות הגדולה של פיזור השקעות בנכסים לא סחירים. כלומר, נכסים חוץ בורסאיים. בעולם ההשקעות האלטרנטיביות ניתן להשקיע במגוון רחב של תחומים כמו למשל, טכנולוגיה, ביוטכנולוגיה, תשתיות, נדל”ן, פודטק, קאנביס ועוד. 
מה היתרונות? במקרים מסוימים ניתן להשקיע בתחומים שלא נגישים לכם בבורסות השונות, ניתן להשקיע בחברות בתחילת הדרך אשר שואפות לצמוח ולהפוך לחברות בורסאיות, וכמובן צריך לקחת בחשבון כי עולם ההשקעות האלטרנטיבי לא סובל מהתנודתיות שסובלת הבורסה בעת משבר. 
באמצעות הפלטפורמה של אי קפיטל, ניתן להיחשף ולקבל מידע על מגוון רחב מאוד של מוצרי השקעה אלטרנטיביים, מתחומים שונים, וברמות סיכון שונות.המכנה המשותף של השקעות אלו הוא שאינן תלויות בשוק ההון, ועל כן אינן מושפעות מהבורסה, ובעלות יכולת לייצר תשואה טובה, גם בשוק יורד

מיכאל לביא- יו"ר I-Capital

בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה בעולם ההשקעות האלטרנטיביות, שוק ההון והפיננסים. בעל הסמכת מתכנן פיננסי בין-לאומי CFP מטעם איגוד התכנון הפיננסי העולמי.

אור שושן-מנכ"ל iCapital

מתמחה בתכנון פיננסי והשקעות אלטרנטיביות בארץ ובעולם. בעל הסמכת מתכנן פיננסי בין-לאומי וניסיון של למעלה מ-10 שנים בעולם ההשקעות הן בשוק ההון והן בהשקעות אלטרנטיביות חוץ בורסאיות.

קרנות השקעה אלטרנטיביות

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

למידע נוסף על השקעות בקרנות אלטרנטיביות, מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: