קרן נדל"ן

קרן נדל”ן אלטרנטיבית: פוטנציאל תשואה אדיר

שוק הנדל”ן רותח, ועדות לכך ניתן למצוא בנתונים המעידים על זינוק במספר ההשקעות בתחום. בעקבות הביקוש הגבוה המחירים האמירו, כאשר ממשלת ישראל לצד ממשלות רבות בעולם הצהירו כי מתוך מטרה לעצור את הזינוק במחירים הן יטילו מיסים גבוהים על משקיעים בתחום. ההצהרות הללו לצד ההשקעה הגבוהה אותה נדרש לבצע הובילה לא מעט משקיעים כשירים להתחיל ולאתר קרנות נדל”ן אלטרנטיביות אשר מאפשרות למשקיעים לאתר הזדמנויות מעבר לים לטובת ביצוע עסקת נדל”ן. מדובר בהיצע עצום של פרויקטים המאפשרים לכם כמשקיעים כשירים לבצע פיזור השקעות בהתאם לרמת הסיכון הרצויה לכם, ועם טווח השקעה נמוך בעשרות אחוזים. למעשה, באמצעות קרנות נדל”ן ניתנת הזדמנות לכל משקיע ליצור גיוון בתיק ההשקעות הקיים אך גם להגדיל את פוטנציאל התשואה, וזאת בשל הביקוש ההולך וגובר לנדל”ן אלטרנטיבי.

מה זה אומר נדל”ן אלטרנטיבי?

כאשר אנו מתייחסים למונח נדל”ן אלטרנטיבי הכוונה היא לפרויקטים בענף הנדל”ן הכוללים בין היתר מימון של פרויקטים בתחום התחדשות עירונית, תשתיות, מימון פרויקטים בארץ ובחו”ל לטובת הקמת מבני מגורים ומשרדים וכן השקעה בפרויקטים כמו למשל הקמה של דיור מוגן באירופה ובייחוד באנגליה. כספי ההשקעה שלכם כמשקיעים משמשים לצורך השלמה של מקורות המימון הנדרשים לאותם פרויקטים, והם מהווים הלוואה לכל דבר ועניין בעבור היזמים. באמצעות קרן נדל”ן אלטרנטיבית המתמחה בתחום תוכלו לקבל ליווי מלא לכל אורך תהליך ההשקעה כולל שקיפות מלאה וכן סל ביטחון הכולל ליווי ופיקוח חיצוני המאפשרים לכם כמשקיעים לקבל שעבוד זכויות. לאור העובדה כי הריבית הנמוכה, ניתן בהחלט להשתמש במוצר השקעה בדמות נדל”ן אלטרנטיבי לטובת גיוון תיק הנכסים ובהתאם לכך להיחשף לתחומי פעילות נוספים שאינם בקורלציה עם שוק ההון.

מה חשוב לדעת לפני שמצטרפים להשקעה?

השקעה בתחום של נדל”ן אלטרנטיבי דורשת מיומנות ומקציעות רבה כמו גם מומחיות. על כן, חשוב מאוד לפנות לקרן נדל”ן אלטרנטיבי אשר תדע לספק לכם גמישות השקעתית בדמות השקעה המתבצעת בהתאם לאופי שלכם כמשקיעים כשירים כמו גם בהתאם לרמת הסיכון הרצויה. שימו לב כי אתם בוחרים בקרן נדל”ן בעלת ניסיון בתחום, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי מתבצע תהליך של בקרה ופיקוח ובחינה מעמיקה של כלל הפרמטרים לטובת ויתור על הכספים לתקופה מוגבלת בעקבות ביצוע ההשקעה. קרנות הנדל”ן האלטרנטיביות נמצאות במגמת זינוק ופריחה כבר שנים רבות וגם בעתיד, ועל כן מדובר  בהזדמנות אדירה בעבורכם כמשקיעים להצטרף לקרן שתלווה אתכם לכל אורך הדרך, ובהתאם לכך תאפשר לכם ליצור הזדמנויות חדשות בשוק תוסס ומבוקש.

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

אפל פיי
אפל פיי מתחרה בבנקים
רולס רויס
רולס רויס מבינה שצריך לעשות שינוי לאחר ירידה  של 25% במכירות: היעד עד 2030 הוא ייצור 100% כלי רכב חשמליים
P2P
הלמן אלדובי p2p – קרן ההלוואות החברתיות של בית ההשקעות הלמן אלדובי
אנרגיה מתחדשת
טוטאל אנרג’יס מאמינה בעיראק? פרויקט אנרגיה מתחדשת בהיקף של 27 מיליארד דולר יוצא לדרך
ג'ף בזוס
ג’ף בזוס רוצה עולם נקי יותר: משקיע מיליארדי דולרים להציל 30% משטח כדור הארץ