שוק ההון

המסחר באסיה מתנהל בשעה זו בעליות שערים נאות וזאת לאור מספר נתונים מעודדים שמפרסם הממשל בסין, נתון היצוא הסיני הפתיע לטובה כאשר הציג צמיחה של כ-25.6%, וזאת לעומת צפי האנליסטים אשר צפו צמיחה של כ-17.1%, כמו כן נתון הייבוא הסיני הציג עלייה של כ-33.1% וזאת לעומת צפי האנליסטים אשר צפו כ-26.8% בלבד. כמו כן, הממשל בראשות שי ג’ינפינג מוציא הודעה מסודרת בדבר הקמת בורסה חדשה בעיר הבירה בייג’ינג אשר מטרה להפוך את העיר למרכז בעל השפעה פיננסית, כלכלית ופוליטית. אתמול לא התקיים מסחר בארה”ב בשל חג הפועלים, בשעה זו החוזים העתידיים מראים עליות של עד 0.2% במדדים המובילים. האם זה סוף עידן המחסור בשבבים? ענקיות הטכנולוגיה האמריקאיות מזהות פוטנציאל גדול ומתחילות לחפש פתרונות למשבר העולמי, אחד הפתרונות שעולה על ידי אפל, אמזון, פייסבוק וטסלה הוא הקמת פס ייצור עצמי, על פי הערכות עלות הקמת מפעל שבבים מתקדם עשויה להגיע לכ-10 מיליארד דולר, והקמתו עשויה להימשך מספר שנים. היום טען ראש ממשלת ניו זילנד לשעבר ב-CNBC כי העולם זקוק למדינות העשירות כדי לנצח את הקורונה, ומדינות אלה צריכות לתרום חיסונים. חדשות מפתיעות מגיעות מעירק כאשר ב-CNN מדווחים כי ענקית האנרגיה Otal מתכוונת להשקיע כ-27 מיליארד דולר בתחום האנרגיה הסולארית וזאת בנוסף להשקעות בפרויקטים בתחום נפט וגז.

מדדי אסיה
נייקי 225 – 0.85%
שנחאי – 0.77%
האנג סנג – 0.61%
קוספי – -0.7%
ניפטי 50 -0.29%-

מדדי אירופה
דקס – 0.96%
פוטסי 100 – 0.68%
קאק 40 – 0.80%
יורוסטוקס 50 – 1.05%

מדדי ארה”ב
לא התקיים מסחר בשל חג הפועלים
מדדי ישראל
לא התקיים מסחר בשל חג ראש השנה

לבדיקה, השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

שוק ההון
שוורים ודובים: מחירי הנפט עשויים לזנק בעקבות סופת ההוריקן אידה בעקבות פגיעה בתשתיות, 95% ממתקני ייצור הנפט במפרץ מקסיקו נסגרו
מיליון
מועדון המיליון – מהן האלטרנטיבות לכסף שלכם?
השקעות בדיור סוציאלי
השקעות בדיור סוציאלי – מה זה אומר?
טכנולוגיה
הטכנולוגיה האלטרנטיבית של המחר
רולקס
משקיעים בזמן שלהם: רולקס