נדלן

שוק הנדל”ן: זינוק במספר העסקאות

לצד העלייה המתמדת במחירי הנדל”ן בישראל ניתן להבחין במגמה חדשה: משקיעים ישראלים ללא רקע שמחליטים להשקיע את ההון העצמי שלהם בנכסי נדל”ן בחו”ל, וזאת דרך הצטרפות לקרנות המתמחות בתחום. למעשה, באמצעות הון נמוך ניתן להיכנס להשקעות בדמות נכסי נדל”ן מעבר לים ובכך להרוויח תשואות נאות לאורך שנים רבות. כידוע, ענף הנדל”ן הוכיח את עצמו כאחד האפיקים היציבים ביותר להשקעה מחוץ לשוק ההון וכחלק מהבנה כי השקעות בנכסים אלטרנטיביים יכולים להניב בעבורכם כמשקיעים הזדמנויות חדשות לטובת תיק ההשקעות. עם זאת, השקעה מכל סוג ובוודאי בתחום האלטרנטיבי מחייבת עבודה עם קרן מובילה אשר מתמחה באיתור ובדיקות נאותות של נכסים, מתוך מטרה כי ההשקעה אותה אתם מבצעים תאפשר לכם להגדיל את סיכויי ההצלחה ובהתאם לכך להפוך למשקיעים מתוחכמים אשר מבינים כי פני העתיד הוא באפיק השקעה סולידי ובעל ביטחונות. בשנה האחרונה (וזאת למרות המשבר הכלכלי) נרשם שיא במספר העסקאות שבוצעו מעבר לים ובייחוד באירופה, ועל כן אם אתם מעוניינים להצטרף למגמה – זה הזמן לבחון את תיק ההשקעות שלכם ולגוון אותו באמצעות נתיבי השקעה אלטרנטיבי, כמו עולם הנדל”ן.

כיצד תבצעו את הצעדים הראשונים שלכם בתחום?

אם אתם מנהלים תיק השקעות מנוהל או מפקידים כספים לפוליסת חיסכון, קופת גמל או כל מכשיר השקעה אחר, חשוב להבין כי התחום האלטרנטיבי שזוכה לתהודה ציבורית רחבה בזכות היותו בעל מתאם נמוך לשוק ההון התנודתי. מאחר ועולם הנדל”ן טומן בחובו אין ספור אפשרויות להשקעה, חשוב ליצור קשר עם קרן מובילה בתחומה אשר מתמחה בתחום כמו גם בעלת ידע וניסיון. דרך הצטרפות לקרנות השקעה המתמחות בביצוע השקעות מעבר לים תוכלו לא רק למנף את תיק ההשקעות שלכם אלא גם ליצור אסטרטגיה ברורה התואמת את האופי שלכם כמשקיעים, כך שאת הצעדים הראשונים שלכם בתחום תוכלו לבצע באמצעות ליווי מקצועי ואישי.

לסיכום, שוק הנדל”ן מעבר לים רותח ומהווה בעבורכם כמשקיעים הזדמנות פז להרוויח תשואות נאות לצד יצירת הזדמנויות חדשות בדמות השקעה בנכסי נדל”ן מניבים. על מנת שתוכלו להשקיע את כספכם בחוכמה ניתן ליצור קשר עם קרן סיטרין המתמחה באיתור נכסי נדל”ן באירופה, ובכך להצטרף לאלפי משקיעים שכבר עכשיו מנהלים את תיק ההשקעות שלהם בצורה מאוזנת וחכמה – שילוב בין השקעות בשוק ההון לבין השקעות אלטרנטיביות.

בדיקה ,השוואה וניתוח אלטרנטיבי בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

השקעות אלטרנטיביות מי מתי למי
השקעות אלטרנטיביות- מהן? מתי הן מומלצות? למי הן מתאימות?
המטריקס של מאסק
המטריקס של איילון מאסק
תעשיית הפוד-טק
תעשיית הפוד-טק: תעשייה מרתקת ובעלת פוטנציאל אדיר
איך יראה שוק התעסוקה
איך יראה שוק התעסוקה בעתיד? 47% מהמקצועות עתידים להיעלם בטווח של מספר שנים!
השקעות אלטרנטיביות
אנרגיה מסורתית מול אנרגיה מתחדשת