תאונת עבודה היא תאונה שיכולה להיגרם בעבודה עצמה או בדרך אליה. הפעולות הראשונות שאותן תבצעו בזמן אמת הן אלה שישנו את המציאות. כל עוד תעשו את ההחלטות הנכונות, תוכלו למצוא את עצמכם מקבלים בקלות את הזכויות שלכם. אם לא תפעלו בצורה נכונה, אתם עשויים למצוא את עצמכם נלחמים על מנת להשיג את זכויותיכם. אז מה אתם צריכים לעשות מיד לאחר תאונת עבודה? שאלנו את השאלה הזאת עורך דין נזקי גוף במיוחד עבורכם. כך כאשר התאונה תתרחש, תדעו בדיוק מהן הפעולות שמוטב לכם לבצע.

מקבלים טיפול רפואי ראשוני

כמובן שהבריאות שלכם חייבת להיות לפני כל דבר אחר. לכן בשלב הראשון יהיה עליכם לקבל טיפול רפואי ראשוני במקום או בכל מקום אחר. הטיפול הראשוני הוא זה שאמור לאפשר לכם לחזור לשגרה במהרה. מי שלא יקבל טיפול רפואי ראשוני הולם ימצא את עצמו בבעיה משמעותית מאוד בהמשך הדרך. כמובן שאם אתם בעצמכם לא יכולים להזמין טיפול רפואי, תוכלו לבקש מאחרים לעשות זאת. רק אחרי שקיבלתם טיפול רפואי ראשוני הולם, תוכלו להמשיך הלאה לפעולות הבאות.

תדברו עם המעסיק שלכם

למרות שזה לא נמצא תמיד בראש שלכם, אנו מציעים לכם לדבר מיד עם המעסיק. השיחה לא חייבת להיות שיחה ארוכה, היא צריכה להיות שיחה ממוקדת. בשיחה אתם צריכים להסביר למעסיק את המצב על מנת שהוא יהיה מעודכן במה שקורה. כמובן שאם יש לכם קשר טוב עם המעסיק, הוא בוודאי יציע לסייע לכם. בסופו של יום המעסיק ירצה לדעת כי כל העובדים שלו מגיעים לעבודה בשלום וחוזרים לבית בבטחה.

תבקשו פרטים של עדים למקרה

על מנת שתוכלו להוכיח את חומרת התאונה יהיה עליכם להראות כי היא אכן התרחשה. עדים הם כלי מפתח שיכול להוכיח לבית המשפט כי אכן נגרמה תאונת עבודה. בין אם מדובר על עדים בתוך מקום העבודה או מחוצה לו, תרשמו את הפרטים שלהם. כך במידת הצורך עורך דין נזקי גוף יוכל לפנות אליהם על מנת לגבות עדות. העדות חיונית מאוד על מנת שיהיה אפשר לקדם את העניין. ללא ראיות למקרה התאונה תמצאו את עצמכם במצב שבו כל העניינים יעמדו במקום.

פנו לעורך דין נזקי גוף

כל ההתעסקות עם ההליכים הבירוקרטיים עשויה להיות מאוד מעייפת. אנו מציעים לכם להעביר את המושכות לידיים של איש מקצוע מנוסה ומיומן. עורך דין נזקי גוף הוא האיש שינהל את התביעה, ויאפשר לכם להשיג את מבוקשכם. לבד תתקשו מאוד לנהל את התביעה, בטח כאשר תצטרכו לדאוג לעניינים נוספים במקביל. אנו מציעים לכם לפנות לעורך דין מוקדם ככל האפשר על מנת שהוא יעזור לכם. הוא ינחה אתכם מה אתם נדרשים לעשות על מנת שתוכלו להשיג את מה שמגיע לכם.

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

אנרגיה ירוקה
OpenShift – פלטפורמה חדשה מבית אמזון שתעזור לחברות אנרגיה לבחור ירוק
מימון נדלן ונדלן סוציאלי
מה האלטרנטיבה – מימון נדל”ן למגורים או נדל”ן סוציאלי?
דירה להשקעה או קרן השקעות אלטרנטיבית בנדל"ן
דירה להשקעה או קרן השקעות אלטרנטיבית בנדל”ן
המטריקס של מאסק
המטריקס של איילון מאסק
השפעה שרות AIRBNB על שוק הדיור בתל אביב