אודות

נגן וידאו

אודות i Capital

חברת אי קפיטל קמה במטרה להנגיש לציבור המשקיעים,
את ההשקעות האלטרנטיביות האיכותיות ביותר שיש לשוק להציע.

בעשורים האחרונים משקיעים רבים מגלים עולם חדש, עולם השקעות האלטרנטיבי. מדובר בתחום שמצליח לצומח בקצב מדהים, לא מעט בזכות מגוון אפשרויות לביצוע השקעות כמו גם מתאם נמוך מאד לבורסות. בחסות המשברים הכלכליים האחרונים, משקיעים רבים למדו על בשרם את החשיבות הגדולה של פיזור השקעות בנכסים לא סחירים. כלומר, נכסים חוץ בורסאיים. בעולם ההשקעות האלטרנטיביות ניתן להשקיע במגוון רחב של תחומים כמו למשל, טכנולוגיה, ביוטכנולוגיה, תשתיות, נדל”ן, פודטק, קאנביס ועוד. 

מה היתרונות? במקרים מסוימים ניתן להשקיע בתחומים שלא נגישים לכם בבורסות השונות, ניתן להשקיע בחברות בתחילת הדרך אשר שואפות לצמוח ולהפוך לחברות בורסאיות, וכמובן צריך לקחת בחשבון כי עולם ההשקעות האלטרנטיבי לא סובל מהתנודתיות שסובלת הבורסה בעת משבר. 

באמצעות הפלטפורמה של אי קפיטל, ניתן להיחשף ולקבל מידע על מגוון רחב מאוד של מוצרי השקעה אלטרנטיביים, מתחומים שונים, וברמות סיכון שונות.המכנה המשותף של השקעות אלו הוא שאינן תלויות בשוק ההון, ועל כן אינן מושפעות מהבורסה, ובעלות יכולת לייצר תשואה טובה, גם בשוק יורד

עלינו

את אי קפיטל מוביל צוות אנשי מקצוע מומחים בעלי ידע וניסיון עשיר, מתחומים שונים, אשר בוחנים את הקרנות השונות ומעניקים להן דירוגים על פי פרמטרים שונים, על מנת לתמוך בתהליך קבלת ההחלטות של המשקיע ולסייע בתכנון בחירה נכונה ומתאימה ביותר של ההשקעה.

למידע נוסף על השקעות בקרנות אלטרנטיביות,
מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

למידע נוסף על השקעות בקרנות אלטרנטיביות, מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: