אודות

אודות iCapital

חברת אי קפיטל קמה במטרה להנגיש לציבור המשקיעים
את ההשקעות האלטרנטיביות האיכותיות ביותר שיש לשוק להציע

בעשורים האחרונים משקיעים רבים מגלים עולם חדש, עולם השקעות האלטרנטיבי. מדובר בתחום שמצליח לצמוח בקצב מדהים, לא מעט בזכות מגוון אפשרויות לביצוע השקעות כמו גם מתאם נמוך מאד לבורסות. בחסות המשברים הכלכליים האחרונים, משקיעים רבים למדו על בשרם את החשיבות הגדולה של פיזור השקעות בנכסים לא סחירים. כלומר, נכסים חוץ בורסאיים. בעולם ההשקעות האלטרנטיביות ניתן להשקיע במגוון רחב של תחומים כמו למשל, טכנולוגיה, ביוטכנולוגיה, תשתיות, נדל”ן, פודטק, קאנביס ועוד. 

מה היתרונות? במקרים מסוימים ניתן להשקיע בתחומים שלא נגישים לכם בבורסות השונות, ניתן להשקיע בחברות בתחילת הדרך אשר שואפות לצמוח ולהפוך לחברות בורסאיות, וכמובן צריך לקחת בחשבון כי עולם ההשקעות האלטרנטיבי לא סובל מהתנודתיות שסובלת הבורסה בעת משבר. 

באמצעות הפלטפורמה של אי קפיטל, ניתן להיחשף ולקבל מידע על מגוון רחב מאוד של מוצרי השקעה אלטרנטיביים מתחומים שונים וברמות סיכון שונות. המכנה המשותף של השקעות אלו הוא שאינן תלויות בשוק ההון, ועל כן אינן מושפעות מתנודתיות שוקי המניות ובעלות יכולת לייצר תשואה יציבה, גם בשוק יורד.

עלינו

את אי קפיטל מוביל צוות אנשי מקצוע בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחומים שונים, אשר בוחן את הקרנות השונות ומעניק להן דירוגים על פי פרמטרים שונים, על מנת לתמוך בתהליך קבלת ההחלטות של המשקיע ולסייע בתכנון ובחירה נכונים של ההשקעה.

מיכאל לביא

יו"ר
Chairman

בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה בעולם ההשקעות האלטרנטיביות, שוק ההון והפיננסים. בעל הסמכת מתכנן פיננסי בין-לאומי CFP מטעם איגוד התכנון הפיננסי העולמי.

אור שושן

מנכ"ל
CEO

מתמחה בתכנון פיננסי והשקעות אלטרנטיביות בארץ ובעולם. בעל הסמכת מתכנן פיננסי בין-לאומי וניסיון של למעלה מ-10 שנים בעולם ההשקעות הן בשוק ההון והן בהשקעות אלטרנטיביות חוץ בורסאיות.

תמיר קומיסרוב

סמנכ''ל שיווק CMO

בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון ושוק ההון, ניסיון של שנים בתחום השיווק, המכירות ועולם ההשקעות. אחראי על קשרי המשקיעים, שיווק קרנות ההשקעה האלטרנטיביות והפיתוח העסקי של הפורטל.

סלסטה גייגנר

מעצבת UX-UI

בעלת ניסיון של שנים בתחום אפיון חווית משתמש UX UI ועריכת וידאו .אחראית על עיצוב ובניית הפורטל, רשתות חברתיות ומיתוג החברה.

למידע נוסף על השקעות בקרנות אלטרנטיביות,
מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

למידע נוסף על השקעות בקרנות אלטרנטיביות, מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: