קרן הוריזן פלוס – קרן משכנתאות אירופית

פתוח להשקעה

נתונים יבשים.

אודות קרן

קרן הוריזן פלוס הינה תוצר של שיתוף פעולה בין בית ההשקעות מנסרד, לבין חברת LiveMore, חברה המתמחה במתן אשראי ומשכנתאות לגילאי 55+
בית ההשקעות מנסרד נוסד בשנת 2010, בשיתוף פעולה עם מומחים מענפים שונים כגון: מסחר, נדל”ן והשקעות. בית ההשקעות מאושר ומוסמך על ידי הרשויות במלטה – MFSF ופועל תחת הרגולציות והסטנדרטים של האיחוד האירופי. לצוות המשקיעים במנסרד קפיטל ניסיון רב, מדובר בגוף פיננסי מקצועי אשר מספק שירותי ניהול רב של נכסים וקרנות השקעה אלטרנטיביות ללקוחות פרטיים וללקוחות מוסדיים. למנסרד קפיטל שותפויות רבות עם חברות ותאגידים פיננסים בבריטניה ובעולם. החברה נרכשה על ידי חברת AJ BELL הבריטית, בעלת פורטפוליו השווה כ-40 מיליארד פאונד. קבוצת LiveMore , מספק פתרונות אשראי ומשכנתאות לבני גיל 55 ומעלה, מדובר בגוף מלווה מתמחה אשר מציע מגוון רב של מסלולי משכנתאות ואשראי. קבוצת LiveMore מאושרת ומוסמכת על ידי הרשות להתנהלות פיננסית – FCA כספקית משכנתאות רשמית. לצוות החברה כ-25 שנות ניסיון בתחום מתן אשראי, וכולל את המנכ”ל לשעבר של בנק וולס פארגו באירופה. לקבוצה גיבוי מוסדי של בנק מקווארי האוסטרלי וגולדמן סאקס אשר מספקים קו אשראי של עד כ-180 מיליון פאונד. לקבוצה מערכת קשרים ענפה הכוללת סוכני מקרקעין, יועצי משכנתאות ויועצים פיננסים, המאפשרים ייעוץ מקצועי על RIO – רייטרמנט אינטרסט אונלי.

תהליכים אפשרים להצטרפות לקרן

* תחנת יציאה אחרי שנתיים על פי תנאי הקרן

* הצעת ניירות הערך /הנכסים הפיננסיים נעשית על בסיס הצעה פרטית – ניירות הערך או הנכסים הפיננסיים אינם מוצעים לציבור ולא רשומים למסחר בשום בורסה.

מה הגיל שלך?
0
מה סכום ההשקעה שלך?
מה טווח ההשקעות שלך?
מה העדפות ההשקעה שלך בין ישראל לחו"ל?
עד כמה אתה מוכן להעלות את רמת הסיכון, ובתמורה לשפר את הסיכוי לתשואה גבוהה?
בחירת דיבידנד
מה תחומי ההשקעה המועדפים עליך?

למידע נוסף על השקעות בקרן,
מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

סמל אתר איקפיטל - השקעות אלטרנטיביות

המידע אודות הקרנות מוצג למשתמשים רשומים בלבד

למידע נוסף על השקעות בקרנות אלטרנטיביות, מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: