סקטור הנדל"ן

תחום הנדל”ן נחשב לאחד מתחומי ההשקעה הפופולאריים בעולם ההשקעות, השקעות בנדל”ן יכולות לבוא לידי ביטוי ביזמות, במגורים, במסחר, במבני תעשייה, במימון ועוד. תחום הנדל”ן יכול להיות מגוון בפרויקטים בארץ ובעולם, ברמות סיכון שונות, ופיזור ההשקעה מהווה יתרון משמעותי בתיק הנכסים הכולל של המשקיעים.
דוגמאות להשקעה בנדל”ן בארץ
1 ) תמ”א 38 – חיזוק מבני מגורים לעמידה בפני רעידות אדמה, במקביל להגדלת זכויות הבנייה במבנה לטובת קומות מגורים נוספות ומסחר בחזית במידת האפשר.
2 ) פינוי בינוי – הריסת מתחם מבני מגורים לטובת בניית מבנים בעלי זכויות בנייה גדולות יותר ובשיפור משמעותי של שווי הנכסים עבור הדיירים הנאלצים להתפנות בתקופה זו מביתם.
3 ) תב”ע – ( תכנית בניין עיר ) שינוי והסדרת ייעודים, שימושים וזכויות בנייה בקרקעות – לטובת מגורים עד לשלב האישור והיתרי הבנייה.

נגן וידאו
קרנות ריט

מה עשו קרנות הריט ב – 2021?

במהלך שנת 2021 עלו מחירי הנדל”ן בישראל במעל 10%, וראינו זינוק גם במדדים אחרים המסמנים את העלייה באטרקטיביות של שוק הנדל”ן למחפשים אפיק השקעה אלטרנטיבית,

נדלן להשקעה

נדל”ן להשקעה: קרן ריט 1 עושה חייל

אם אתם מחפשים השקעה בנדל”ן תוך שמירה על נזילות הכספים שלכם, כדאי להכיר את האפשרות להשקיע בנדל”ן באמצעות קרנות ריט, הן קרנות פרטיות של השקעה

הרשמה למערכת לצפיה בכל הקרנות​

חברת אי קפיטל קמה במטרה להנגיש לציבור המשקיעים, את ההשקעות האלטרנטיביות האיכותיות ביותר שיש לשוק להציע.
באמצעות הפלטפורמה של אי קפיטל, ניתן להיחשף ולקבל מידע על מגוון רחב מאוד של מוצרי השקעה, מתחומים שונים, וברמות סיכון שונות.

למידע נוסף על השקעות בקרנות אלטרנטיביות, מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: